Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

@Andjuse

 

covek je bolestan u glave, Oland nije obezbedio dobre uslove, Limoz kvalitetno sudjenje, pa daj makar da serenda po bivsem klubu i standardno po Zvezdi

nije problem on vec vi navijaci koji ga dizete u nebesa, dabogda vam se vratio :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doneo je toliko titula, zašto ga ne bismo dizali u nebesa, ali to vreme je prošlo, Partizan ostaje (za razliku od nekih), i tu je sada Džile, posle njega, ako igrom slučaja ode, možda Miloje, možda Kari Pešić, sve su to grobarčine, ne plašim se.

Naravno ne mogu još da prežalim što se Raša Nesterović nije oprostio u KKP a Ujfaluši u FKP, nadam se da će Đinobili ispuniti obećanje dato Daniloviću i odigrati jednu sezonu u njegovom omiljenom klubu.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

- Jedne prilike su me savetnik Partizana Ranko Žeravica i trener Branislav Rajačić iznenada izostavili iz početne petorke na utakmici sa OKK Beogradom koju je televizija prenosila i meni to nije bilo pravo. Izgubili smo, ali su svi primetili da nisam igrao punim srcem i svom snagom. Žeravica, tada najveći autoritet, oslovio me je sa “filozof iz Pirota” i kaznio me je sa godinu dana neigranja i Partizan je ispao iz Prve lige.

 

bas ce Kari da vam bude trener, eno ga sedi u lozi Nou Kampa, zabole ga da se zajebava sa seljanijom

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakva zurka na poziciji 5 majko mila

situacija kad bilan skida loptu sa ruke koprivici i onda ga okrece kao da je hakim licno i zakucava, a kopriva jos gleda okolo dje nestao bilan - to je bukvalno nas reket ove sezone in a nutshell

majstorovic bez komentara jebiga

 

svi osim birce kolko tolko jako podbacili danas, tacno se vidi kakav smo kurton kad nas nece sut

Edited by obsessed by cruelty

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto je babi milo to joj se i snilo, Andjuse ne budi baba kad i sam znas da je tako nesto nemoguce

mogli smo i mi onomad da dobijemo ali sedeo Kristijan u prvim borbenim redovima

ako bude povuci - potegni stari udbas Coki ce odraditi posao

 

kazem ovo cisto da se ne sekiras, ima i ta Liga sampiona, nikad jaca, bolje usredsredi paznju na nju

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...