Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Menadzer nije dozvolio. Nece da opterecuje svoju zlatnu koku.

Sve vezano za Jokica je maslo Zalizanog.

Pre toga po istom principu za Bobija. Samo Bobi nije igrao, pa je ovom trebalo minuta da se nabije ugovor.

 

Nabijem na kurac sve te igrace kojima je menadzer i tata i mama.

 

Evo, ja nikada ne bih igrao za reprezentaciju. Bolela bi me kurcina. I to bih javno rekao. Idem da se odmorim, da jebem zenu tokom odmora, da jebem kurve ako nemam zenu, da se kupam po 3 dana na svakom jebenom moru po Evropi, za pocetak. Trenirajte, igrajte, mene ne zanima. A ne ove kurceve patriote u narodu znane kao "igraj i pobedi, donesi kuci zlato sto se zlati", puna im usta Srbije, a kad treba, nigde ih nema.

 

jok nego će da igra sa Nemačkom u julu u Novom Sadu i sa Izraelom u septembru

time nek se bave igrači iz domaće lige i ovi što igraju Evrokup i slična kikiriki takmičenja, ne franšizni NBA igrač

 

Popisao se po Djordjevicu, bira utakmice i takmicenja koja ce da igra.

Samo sto tu nema ko da prelomi, pa ga posalje u Sombor da okrece gume i to svaki dan ponavlja u medijima. Nalepi etiketu picketini, po sred cela.

Sta, ovi iz Evrope su fizikalci, a on je sef?

Budi, bre, covek, pa izadji i kazi da si umoran, da ne mozes, da ti klub ne dozvoljava, menadzer sere, da ti je bezveze da igras to kikiriki smece. Budi posten, jednom.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa brate da, ovi jesu fizikalci u poređenju s njim

 

bolje je da protiv slabijih rivala igraju i slabiji igrači, da steknu reprezentativno iskustvo, da vide kako je raditi sa selektorom itd itd, nego da on igra protiv neke tamo Nemačke i Austrije

koji kurac ima da se zamajava tim glupostima

njemu i ovo leto treba da pokuša da bar malo dovede svoje telo u red, pošto i dalje izgleda kao pokretna pihtija, a pošto te kvalifikacije nisu neko ozbiljno takmičenje, nema potrebe da on to igra

 

i svaki put je rekao o čemu se radi, nije ostao nem, samo što burek novinari moraju da kenjaju i pišu cirkuzantske članke o čoveku, iako se još nije oglasio

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgledace uvek kao pihtija, tu pomoci nema. Isti fazon kao Macvan. Takva konstitucija.

 

Ako selektor zeli da ga vidi na tim mecevima, onda znaci da je potreban. Da nije, rekao bi to sto ti pises.

Djordjevic je rekao da su neki bili umorni, roviti, ganjali ugovore, imali zabrane klubova zbog rasporeda. Sad su svi slobodni i ako neko ne zeli, neka to posteno i kaze, nikakav problem.

 

Izadjes i kazes da neces da se lomis i postujem. Bez trazenja izgovora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

nek jede manje sarme

 

A više tuljumbe i bakljave.

 

Ja bih zapišao kvalifikacije, pustio bih Simonovića da se lomi u njima. Svetska prvenstva, Olimpijade i ostalo bih presedeo na klupi.

Igrao bih samo polufinala i finala, kad treba stoka da se nabije, kad mora 40 poena 15 skokova i 10 asistencija da se protivniku zabije, onda kada se žanju trofeji. Sad si pehar uz'o PASPALJE ?!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

greši Tegi

 

prvo, to je odluka po vanrednom pravnom leku kojom se potvrđuje ranija odluka drugostepenog suda, što znači da je predmet postao pravosnažan i izvršan davno i da je taj igrač još tad imao pravo da se naplati, a ne da je morao da čeka sve dosad

 

drugo, pominje sporazum prema kojem se CZ obavezala da izmiri sve obaveze CZBG, današnjeg ILR, ali ja se ne sećam da je postojao takav sporazum, niti ga iko od cigana pominje

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...