Jump to content

NBA


Baal

Recommended Posts

а Марк Гасол није ушао у ту петорку, иако је проглашен за најбољег дефанзивног играча лиге

 

where illogical happens

Share this post


Link to post
Share on other sites

Опет се прича да ће Роуз да се врати вечерас, и наравно опет ће да буде мрка капа од тога. Нек престане да се педерише и нека се или врати или каже да је у ауту до краја сезоне, јако ми иде на курац.

 

То што је Марк Гасол поред Жоакима живог проглашен за најбољег дефанзивца лиге је брука и срамота.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Опет се прича да ће Роуз да се врати вечерас, и наравно опет ће да буде мрка капа од тога. Нек престане да се педерише и нека се или врати или каже да је у ауту до краја сезоне, јако ми иде на курац.

 

То што је Марк Гасол поред Жоакима живог проглашен за најбољег дефанзивца лиге је брука и срамота.

 

 

Apsolutno (za Nou). A što se tiče Rouza, on i jeste rekao da je u autu do kraja sezone ali to što nam rade sa tim objavama je sranje. Žao mi je Denga, nije zaslužio da se razboli u trenucima kad je krajnje potreban ekipi.

 

 

noa i grifin u isti kos :lol:

 

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Цркли су Булси, ништа не могу да погоде. Јебена неправда, глупи фенсери ће да прођу само зато што су Булси десетковани.

А и Тибодо је тврдоглав, Рип и Кук му седе на клупи а Белинели и Батлер играју 40+ минута. Вечерас Нејт ништа није могао да убоде и опет је Тиг седео на клупи. Могао је да га убаци. видело се да од Нејта ништа нема вечерас.

Вратите Хајнриха и Денга народу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Цркли су Булси, ништа не могу да погоде. Јебена неправда, глупи фенсери ће да прођу само зато што су Булси десетковани.

А и Тибодо је тврдоглав, Рип и Кук му седе на клупи а Белинели и Батлер играју 40+ минута. Вечерас Нејт ништа није могао да убоде и опет је Тиг седео на клупи. Могао је да га убаци. видело се да од Нејта ништа нема вечерас.

Вратите Хајнриха и Денга народу.

 

s obzirom na to kako rip igra, jedino ce uci u igru ako ostanu sa cetvoricom ne terenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj majami bi ovaj majami dobio 20 razlike. kad bi veterani (al u punoj snazi) zaigrali presing, ovi papadaći bi se našli u čudu. prvo bi im lopte ispadale, a potom i gaćice spadale.

Edited by vudurinator
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apsolutne cinjenice.I ne samo Majami,vec svi.Ja sam ubedljen da bi u punom naponu snage,bogovi iz 90-ih ove papke sada odrali ko volove u kupuse.A garantujem da bi jedan Hakim i sada sa 50 godina pravio majmuna od tamo nekog Hauarda.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...