Jump to content

Liga šampiona 2012/2013.


Grob Bez Dna

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

realno, da Roben nije usrao na početku i da je Miler pogodio bilo bi 6:0

 

 

Borusija - Bajern finale, pošteno bi bilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam o cemu pricas, danas sam kerolovao neke takve.

 

Pre 7-8 godina sam popunjavao jednu ekipu na nekom veteranskom basketu. Sa odvratnijom gomilom skotova u životu nisam igrao, svi bili stariji od 40, a pajali k'o da smo na rukometu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Basket se igra kao rukomet, to svi znaju sem ovih separatističkih timova što se previjaju od bolova kad ih neko takne. Ne kukaj tu :mhihi:

 

mada je strašno kad mator čovek bira najbolje igrače, to nešto kao kuruz na haxu dok ga nismo prevaspitali

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Basket se igra kao rukomet, to svi znaju sem ovih separatističkih timova što se previjaju od bolova kad ih neko takne. Ne kukaj tu :mhihi:

 

I da, ja volim kad se pegla na sportu i igram dosta grubo, ali mrzim kad oni koji tuku kukaju kad im vratiš istom merom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

reko mi juče na basketu jedan lik da sam šljam, nakon što sam hteo da se potučem sa njim

ima skoro 40 godina, al je bezobrazan

 

Iskustvo progovorilo iz coveka.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast Bajernu,cas fudbala.Samo su im dali da igraju rukometa nogama.Odrali su ih.Dugo nisam video ovakvo odvaljivanje.Martinez i Dante su im sjebali svaku jebenu akciju.Ovaj Dante mi se bas svidja,odlican igrac,i protiv Juventusa i protiv Barselone je odigrao besprekorno.On je doktor za Van Bujtena i Badstubera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...