Jump to content

Liga šampiona 2012/2013.


Grob Bez Dna

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

Zanimljiv stav koji podupire tezu Bate doktora fudbala

 

 

 

Hajde da se osvrnemo na prethodne godine:

 

2011 - Schalke je porazio Valenciju u osmini finala Lige šampiona, a par meseci kasnije je Hannover izbacio Sevillu u poslednjem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope. Iste godine je Leverkusen, kao i Schalke, tukao Valenciju u Ligi šampiona. U međuvremenu, Bayern je lako izašao na kraj sa Villarrealom.

 

2012 - Bayern i Dortmund su pojasnili neke stvari Realu, 'Bavarci' su takođe podestili Valenciju na 2001.

 

2013 - Ne verujem da moram da spominjem šta se dogodilo, svi smo bili svedoci silovanja na Alijanc Areni i Vestfalenu, a i Borussia je pobedila Malagu u četvrtfinalu.

 

I sada glavno pitanje - po kojoj osnovi je Primera bolja od Bundeslige? Ja mogu da potpišem da bi ekipe koje su na sredini i dnu tabele u Nemačkoj (poput Wolfsburga i Stuttgarta) oduvale Sociedad, Getafe, pa i Malagu, možda čak i Atletico. Španska liga je liga u kojoj se ne zna za čvrstu duel igru i u kojoj je svaki malo oštriji start smatran 'zrelim za zatvor', mesarskim, itd... Sve se svodi na dva kluba, koja dobijaju najveći novac od TV prava, a ove ostale ko je*e s oproštenjem. Zato su i španski klubovi dužni kao Grčka.

 

Premijer liga i Bundesliga su trenutno daleko ispred Primere, Serije A, itd. To je realnost, a sada, to što vi ne vidite dalje od Barcelone i Reala, tj. Messija i Ronalda, je vaš problem.

  • Upvote 1
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate, evo jednog ekvivalentnog primera, je li Mišković monopolista zato što je dovodio prodavce iz drugih lanaca.... ili je monopolista zato što je monopolista?

 

 

подсети ме да ти после одговорим на ово, сад журим :haha: :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

priča sam o tome kako ko tretira konkurenciju, i primera i premijer liga imaju goru strukturu od Bundeslige, to je fakat. Dakle, o tome sam i ranije govorio, to što je Kuruz reagovao samo za Junajted ne znači da i dalje ne treba ponavljati da je Bajern cvećka na evropskom nivou u odnosu na te dve lige

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

priča sam o tome kako ko tretira konkurenciju, i primera i premijer liga imaju goru strukturu od Bundeslige, to je fakat. Dakle, o tome sam i ranije govorio, to što je Kuruz reagovao samo za Junajted ne znači da i dalje ne treba ponavljati da je Bajern cvećka na evropskom nivou u odnosu na te dve lige

 

Јунајтед конкуренцију третира тако што им пакује голове, Бајерн тако што запакује играче конкуренције и однесе их у Минхен.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Popusise ga na moje veliko zadovoljstvo. Cak i kad ne igraju Pepe i Karvaljo tu su mesari Alonso i Ramos da se tuku, laktaju i vataju za vrat..drago mi je da Levandovski i ekipa nisu naseli na sitne ciganske provokacije. Po meni Benzema i Rojs igraci utakmice, ovaj prvi oziveo Real a drugi im pravio decu ceo mec.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pusis kurac Ramosu.

 

Bogotac,pokazao je danas kako se igra fudbal.Kraljcina.

 

Vi koji serete o ciganisanju Reala lupetate gluposti.Nista gore nema od onog ciganisanja ustasko-fasistickih govnara nakon sto su primili prvi gol.Govna najgora.

 

Izvukao ih je Vajdenfeler smrad.Da nije bilo njega popili bi petardu.

  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ono zadržavanje lopte stvarno je ciganski bilo, ono bre ne rade ni u Africi

 

sve u svemu, Real je polufinale izgubio u Dortmundu, tu nema priče

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ono zadržavanje lopte stvarno je ciganski bilo, ono bre ne rade ni u Africi

 

sve u svemu, Real je polufinale izgubio u Dortmundu, tu nema priče

 

Ni italijani tako sta ne rade.Ovo je bilo najore ciganisanje koje sam u zivotu video.

 

Los dan im bio u Dortmundu,i mozes ga jebati.

 

najobicnija smrdljiva ciganstura koja se lakta i ide djonom na protivnike, a kad on popije batine valja se i i trazi karton kao prljava spanska ciganstura, sto i jeste

 

Imas veze sa fudbalom koliko i Vladimir Trapara sa seksualnim odnosima.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Стварно срамота, нисам могао да верујем да тегле од 12. минута.

 

Игаин и Роналдо сјебали, да су утерали у првих 20 минута, урнисали би их.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...