Jump to content

Denny

Recommended Posts

Od danas mora Reborn da se igra. Skidam upravo pa cu videti u cemu se radi.

 

Ne znam dal sam pitao ovde vec, jel moze neko iskusniji da mi kaze kako se on bori sa teskim harassingom na lejnu kad igra melee heroha ?

 

tipa uzo si Vaginu na sejflejnu a support ti njesra plus te protivnicki auto atackuje and shit.

Pored stout shielda ( kojeg uvek kupujem ) sta jos moze da se uradi povodom toga ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

So true, nabili preko celog ekrana "promocije", a najbitniji sadrzaj suzbili najvise moguce.

 

 

aVFmT48.jpg

 

 

 

Od danas mora Reborn da se igra. Skidam upravo pa cu videti u cemu se radi.

 

Ne znam dal sam pitao ovde vec, jel moze neko iskusniji da mi kaze kako se on bori sa teskim harassingom na lejnu kad igra melee heroha ?

 

tipa uzo si Vaginu na sejflejnu a support ti njesra plus te protivnicki auto atackuje and shit.

Pored stout shielda ( kojeg uvek kupujem ) sta jos moze da se uradi povodom toga ?

 

Ja kada igram AM uvek igram isto, 1/1/3/1 (ali moras da pazis na blink, ako ti je lvl 1 mudro ga koristi), znaci uvek max out prvo 3 skill, pogotovo ako imaju smaraca kao CM, jer ti apsolutno nista ne znaci 1 skill da max out, koliko vidim da neki noobovi igraju.

Taj skill zahteva BF i manta style da bude 100% od koristi, ali ljudi to ne kapiraju, i AM nikako da se siba u early game, nego da farma barem do cizmica, BF i manta style, i da ne obracaj paznju na to sta ti govore da samo farmas, jer si totalno neupotrebljiv u early game, oscim da skocis na nekog sa low HP i da ukrades kill.

Uzmem 8 tangosa i taj stout shield, i prvo sto kupim je ring of health, pa kompletne power treads, a nakon toga zavrsavam sa BF i nastavljam ka manta style/heart/butter i tada si terminator.

 

Ovo mi je jedna od najboljih partija. :D

 

http://images.akamai...92A5B1FD55BC17/

Edited by MiroslavXO
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

 

Uzmem 8 tangosa i taj stout shield, i prvo sto kupim je ring of health, pa kompletne power treads, a nakon toga zavrsavam sa BF i nastavljam ka manta style/heart/butter i tada si terminator.

 

Ovo mi je jedna od najboljih partija. :D

 

http://images.akamai...92A5B1FD55BC17/

i ja isti item build radim,samo sto max outujem blink i mana break prvo, tu mi je greska, ali volim da imam mana break jak ako imam melee heroja na lejnu protivnickom da mogu malo po malo da mu drzim manu pod kontrolom

 

cim se priblizi ja mu malo zveknem manu pa 5 puta tako ode mana pool

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uvek tek kada lvl-ujem ceo spell shiled i blink idem da dopunim mana leak, znaci prva tri lvl-a su mi 1/1/1, a od 10-tog lvl-a prelazim na mana leak (stim da naravno na 11-tom uzmem drugi lvl ult-a).

Al vidi sada zasto je to bolje nego da lvl-ujes mana leak prvo.

Kada krenes partiju najbitnije je da prezivis sto duze na tom jebenom lejnu, posebno ako si solo ili ako imas supporta kojeg boli uvo, i ako igras protiv dva range heroja.

Recimo da igras protiv Huskara/Drow/CM/QOP/Vipera i tako tih zajebanih heroja sto su jaki u early game.

 

1.) Treci skill spell shiled ti daje na prvom lvl-u 26% magic resistance, a na cetvrtom 50%, sto znaci da ces si ustedeti mnogo HP kada krenu da te rokaju zamrznutim strelama, vatrenim kopljem, otrovom i ostalim sranjima. I dalje ce biti zajebano, ali je daleko laske kada imas magic resistance. Zato ti i treba 8 tangosa i ring of health prvo, da ne izgubis tower za 5 min i da te ne salju kuci cesto.

2.) Neces moci da im pridjes ni na 1 metar a da te ne ubiju, tako da ti je mana leak totalno beskoristan.

3.) U early game cak i ovi intelekt heroji nemaju bas toliko veliki mana pool, tako da ti ponovo nije bitno da li ces ih osuriti sa jednim ili cetiri lvl mana leak, skoro pa dodje na isto.

4.) Mana leak je dobar u early game ako igras protiv bristlebacka/ bounty huntera, nyxa, slarka i tako tih pederskih heroja, mada ja ponovo i protiv njih vise idem ka tome da lvl-ujem pre blink i magic resistance.

5.) Kao sto sam ti vec gore napisao mana leak dolazi do potpunog izrazaja sa BF i manta style, zato je i taj skill nebitan toliko u early/mid game.

 

Inace ponovo sam prestao da igram Dotu. :D

Edited by MiroslavXO
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio mi je cilj da se vratim na 3K sto sam uspeo posle dva meseca. o_O

Pa ne znam smorila me trenutno, treba mi veca pauza da bih se ponovo vratio, a imam i puno posla pa ne mogu bas nesto preterano da igram igrice, posebno ne multiplayer.

4,041 hrs on record, dosta za sad. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nece te vise bashovati 4/5x za redom, ako te zvivne iz prve bashom retko kada ce naredna 3 udaraca da te jos jednom bashuje. Svaki put kada te bashuje counter mu se resetuje na 0, ali svaki put kada te omasi counter mu se povecava za odredjeni procenat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da taj fazon, sto znaci moguc scenario:

 

1.) Bash/kurac/kurac/kurac/bash

 

2.) Kurac/kurac/bash/kurac/bash

 

Ili tako nesto slicno, sve zavisi kakve si srece, da li ce i na tom najmanjem procentu da te opali. Mada mislim da nije reset na 0 nego na 1,nesto, tako da ako te dva puta za redom zvizne to je bas sreca (njegova). :haha:

Edited by MiroslavXO

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...