Jump to content

Denny

Recommended Posts

Стигле су ми данас две потврде за репортове, надам се да су за ту двојицу исфрустрираних нејебача. :D

Мада, треба човек да се навикне на непристојност и нетрпељивост а да не пође истим тим путем.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Баш то.

 

Сморило ме више да играм са Русима турцима шиптарима курцима, врло фрустрирајуће је постало, а пошто НубСарма није у стању да узме нову графичку већ три месеца приморан сам да играм са онима са кијима ме ставе, у 90% случајева кретенима. Крв ти јебем пошизећу ако наставим.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Баш то.

 

Сморило ме више да играм са Русима турцима шиптарима курцима, врло фрустрирајуће је постало, а пошто НубСарма није у стању да узме нову графичку већ три месеца приморан сам да играм са онима са кијима ме ставе, у 90% случајева кретенима. Крв ти јебем пошизећу ако наставим.

 

Imam bitnijih stvari od Dote.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јел зна неког доброг контра хероја Ексу ?

 

Insta sabijač Eksa a istovremeno i najbolji heroj u igri ikada po mom mišljenju kada se uzme u obzir šta sve donosi u teamplay:

 

bristleback_vert.jpg

 

That looks good on you, that does, mate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vs eksa je (ranije bio) bilo koji heroj sa (tako se zvalo) vangardom i blejd mejlom... Više se ne igra samo na counter ajteme?

Фора је што ти ајтеми плус блинк дегер имају најбољу компактибилност са Ексом. Било који други херој би по мом мишљењу са тим истим ајтемима био инфериорнији.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...