Jump to content

Denny

Recommended Posts

Moraju da srede Juggera, ovo nije realno

A ovaj Lion je sad jaci nego ikad

 

Ma kakvo sredjivanje, verovatno si imao solo farm citavu partiju i sasekao ih u 5 min. :obrv:

 

Lion je isti vecito, ne znam na sta tacno mislis? Scepter upgrade?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moraju da srede Juggera, ovo nije realno

Реално.

 

 

 

Ево синоћ или прексиноћ сам девојку натерао да почне да игра самном мало ( нисам је ни терао ништа, само сам јој предложио и она скинула, благо мене :wub: )

 

Које су то муке и нервирања док објашњаваш ствари. :haha:

 

Каже ми јутрос ушла у партију на нету и изашла морала да иде негде :haha: fucking report leaver omg you can't do that shit

 

Ево већ сат времена се јебемо не можемо да се додамо за пријатеља :D

 

Који ми је курац са steamom , не могу да додам за пријатеља никога ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boravio sam u sobi dje su 4 lika, sa 4 lap topa cepali dota 2, edno 3 sata...toe cika, vika, nerviranje, psovanje deteta bozieg

 

Nesto sam malo i zagledao...gomila cudovista, elfova, madjia, maceva, carobnih napitaka, podmetanje nekakvih bombi...pa, kad nalete edni na druge, to bude kao okrsai kod OK korala...opasno tepanje

 

Zapamtio sam da moi brat nairodjenii, od familie naimilie - voli da bude support i da cuva Kulu strazara...biloe i nekih gomile termina, meni nepoznatih...tog dana bih mozda znao da navedem 5-6, ali danas vec mi to izaslo na drugo uvo, veze nemam sta su oni blebetali

 

Da, setih se - jor tauer (al ne Luka Matkovic) iz andr atak...to se bas cesto cue

 

Elem, reko' im - mozda vam se ednog dana pridruzim (kara banana, so long suckers)...ebeni sektasi

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Реално

 

Nije!

 

Jugger se gasi na vreme tj odmah - ako ga pustis da se nafarma naravno da ce da podere citavu partiju. Isto tako i PA, AM, DR, Luna i ostali hard carry heroji - hocemo sad sve da ih sredjujemo? :haha:

 

Pogledacu veceras kad stignem kuci sta se dogadja, nisam imao problema jutros pre posla mada nikoga nisam pokusavao da dodam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije!

 

Jugger se gasi na vreme tj odmah - ako ga pustis da se nafarma naravno da ce da podere citavu partiju. Isto tako i PA, AM, DR, Luna i ostali hard carry heroji - hocemo sad sve da ih sredjujemo? :haha:

 

Pogledacu veceras kad stignem kuci sta se dogadja, nisam imao problema jutros pre posla mada nikoga nisam pokusavao da dodam.

 

Uh pokusavam vec 10 minuta da napisem sta kako ali je veoma komplikovano ovako na forumu (mnogo vise volim uzivo da pricam ovakve stvari) da ti objasnim zasto je jugg jak, u svakom slucaju uzmi i igraj ga i provalices zasto ti ovo pricam

+

statistika me ne vara

http://www.dotabuff....date=patch_6.83

u top 10 je sa pobedama

 

tek sad vidim da je Omni prvi <3

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne radi se o tome da li znam da li je on jak kao heroj ili ne - on to svakako jeste, samo sam skrenuo poznju na to da je (kao i svaki drugi hard carry) papir na pocetku kada ga treba sravniti da ne bi postao problem u late-u.

 

EDIT: Ulete Paja, s oprostenjem. :redface:

Edited by -Mare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo kod LoL-a, juce se prebacio na west, refundirao neke heroje koje nisam ni igrao, a mislio sam da hocu, i presao. Odjednom odigrao jednu partiju, hteli smo da pomremo od laga ... I vidim da se mnogi zale, nije samo do mene bilo. Jel zna neko sta se desava?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеботе, одиграо малопре једну са Ланцером. 18 пута погинуо. Зашто ? Зато што нико нема муда да скочи први у макљажу и увек морам ја да будем иницијатор. И после кад напокон скинемо 4 од 5играча и имају више од 45 секунди сви да се респавнују, ови ретарди иду у џунглу и фармају. Иодмах после тог пропуштеног контранапада они финални дају и сјебу нас. А ја се претходно објашњавам и питам их јел уопште познају основну тактику играња. Фазон каже ми лик " изгледа да теби иде најгоре ".

Некад стварно западнем у тим са дисфункционалним ретардима.

 

И после они набију левел захваљујући мојим асистенцијама и смртима.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ti sa Lancerom i treba da skaces na njih i da ih zajebes sa iluzijama,a tvoj difusal sluzi svrsi. No,svakako moras imati podrsku,ako vec vidis da nemas begaj,mogao si i ti farmati pa prema situaciju uzimati luxury iteme.

Juce sam kod Miluna opicio sa Slardarom,Nerubian i Bounty su mogli da ga duvaju sa njihovim nestajanjem.

Mada uzeo je Nerubian Linken,no nije mu pomoglo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije stvar uopšte u heroji ne leže nego jebeno ne mož igrati to čime ne možeš sam da nosiš partiju

Igraj lepo Ursu, Invoa, SF, DR, WR, RČ, Storm, Mort, da vidiš kako sve može

Ostavi PLa za zezanje u timu, a kad si solo igraj hard carry govna i dobar si

Bar se nadam da su ovo i dalje instawin heroji lolotron

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi, ja sam ceo život mainovala adca (što će reći u Doti ranged dpsa), jer iako nije nešto što pobeđuje u partiji, bitno je. Bitno je sve doduše, ali primera radi, imati fenomenalnog suppa i carryja koji ne zna šta je minimap i nije svestan toga da je gankovan je mnogo lošije nego nemati suppa i imati carryja koji će sam sebi kupiti ward i imati map awareness

Sad, kapa dole za to što ti voliš da igraš supporta, meni je to uvek bilo uber dull i dosadno i nikada nisam imala dovoljno mozga da zapamtim gde i kada treba wardovati jer igram stvar od pre nego što je iko znao šta je ward, stoga i glupe navike. OProsto igram na osećaj i u više od 90% slučajeva, kada protivnički tim nije outside the box, znam kada plottuju da mi izbanjavaju na lejn.

Udri po supportu, dobrih supportova NIKAD dosta, ali se ne cene previše niti znače previše na low lvl igri

 

(u stvari mnogo kenjam, nemam pojma kako je trenutno definisan ladder u Doti, pričam o LoLu i o Doti Doti)

 

I moram da dodam da će uglavnom i protivnički supp biti neki veliki sisač kurca tako da koga nema bez njega se može

Bitno je da ne praviš u početku te greške koje Paja pravi, da se oslanjaš na bilo koga

Znači prva najbitnija stavka u svakoj mobi-farm

U Doti je bitnije denieovati nego isfarmovati sebe. Kada ti je skill dovoljno velik da možeš da denieuješ 5/6 i da uzmeš 4/6, dobio si 80% partija (opet fiktivna cifra, nemam ideju koliko miniona ode po vejvu)

Tek posle toga dolazi ono da imaš mao awareness, pa posle toga da budeš u pravo vreme na pravom mestu, pa onda build koji će biti oob i na kraju, TEK tada, si u poziciji da razmišljaš šta je to što timu treba, kada ima smisla inicirati, kada ima smisla ispratiti, ko se može spasiti i odakle treba bežati

Onda posle 2,3 hiljade odigranih partija dolazi i osećaj, čitanje protivnika, korišćenje mape u potpunosti i tako dalje

Krivo mi je što više ljudi igra dotu ovde, igrala bih u lanu stalno da igrate lol

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

, kada protivnički tim nije outside the box,

Јуче сам играо баш такву једну. Фора Омнинајт и Акс у Радијанту се попели на топ између две куле. Општа конфузија, и тако кад дође Бладсикер да их генкује, убијемо их а дотле нам сјебу пола куле на другом месту. И наравно попушили смо курчину..

 

 

Генерално што се тиче те твоје приче, нема смисла да човек уложи концентрације толико и размишљања кад се у 70% случајева задеси у тиму са ретардима. Данас сам једно 4 партије напустио ( наравно сејф ту лив ) јер нисам могао више да издржим будалетине и људе који напуштају и које јебе нет. За данас ми је доста тог срања.

 

 

КОЈИ КУРАЦ ИГРАТЕ ЉУДИ ЈЕБЕНО КАД НЕМАТЕ СТАБИЛАН НЕТ

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...