Jump to content

Denny

Recommended Posts

A je l' ostalo iz stare Dote ono sa među-udarcima ako imaš dovoljan attack speed? Pretpostavljam da ne... (na Omnislash mislim)

Nije, sva ta sranja su izbacili. Sad ga odigrah posle brdo vremena, dosadan je za play u suštini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt,kako ljudi smaraju sa Sniperom i Phantom Assasin,jebeno svaku partiju uzima se neko od ta dva.

Kad Pudgea ima uvek je zanimljivo,bilo da je sa druge strane,ali ovo dvoje smaraju.

 

Protiv PA, Omni + Shadow Demon combo (disruption+purification) i cao, ovo takodje vazi i za AM, pogotovo ako potencira mana break, sam sebe ce sjebati.

Ne mogu farmati u early i mid game, a do tada treba uzeti pobedu inace jbg...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se. Ma ja sam amater,nisam lud kao neki,ali ulazim polako u stos. Igram sa ortacima,napravimo party. Sad igram All Hero Chalendge,zanimljivo mi. Au brate,kako sam prsao sa Broodmother,4 partije zaredom gubim,nikako da skinem heroja. A mnogo je dobra,al treba dosta farmovati za nju,a ja sam malo blesav pa nekad rizikujem,ili teram lane pa me nahvataju njih dvoje troje kao debila.

Sinoc smo se skupili nas cetiri ortaka. Uzeo sam Liona,jesam ih lesio,al dzabe,malo healta,protiv nas Eartshaker baci Fisure,pa blink pa ulti. Drow Ranger silence,I posle Death Prophet silence.

Al smo ih dobili,kad sam uzeo Aghanim i Dagon bye bye. :D To najvise volim,neizvesne partije,da ih uhvatis kad treba sve na gomilu i slomijes,ili da ih lovis jednog po jednog. Najjace mi je uvek kad nahvatas ljude kod Rosha,auuuuu,kakva tarapana,jos Rosh ih delje pozadi. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

ЈЕБАНИ ПУЏ И ЈЕБАНИ РИКИ И ЈЕБАНА ФАНТОМКА И ЈЕБАНЕ КУЛE ШТО ЧЕТРИ ПУТА СТИГНУ ДА УДАРЕ ДОК СЕ ИЗМАКНЕ ЋОВЕК

 

МОДОВИ ДА НЕРФУЈУ КУЛЕ

 

И СЕРЕМ СЕ ПО СВАКОМ КО ИГРА ПУЏА ЈЕР ЈЕ НЕСПОСОБАН БИЛО КОЈИМ ДРУГИМ ДА ИГРА

 

ЧАСТ ИЗУЗЕЦИМА

 

ДУВАЈ ГА ДЕБЕЛИ

Edited by PajatheTrut
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ Seo danas da odigram jednu sa ortakom - random Razor, safe farm np. Podelimo se odlicno, fali safe support i Turcin lastpika WK-a, dodje samnom u dire safe krade farm i fida nakon cega fejla ceo lejn.

 

ДУВАЈТЕ ГА ТУРЦИ

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ Seo danas da odigram jednu sa ortakom - random Razor, safe farm np. Podelimo se odlicno, fali safe support i Turcin lastpika WK-a, dodje samnom u dire safe krade farm i fida nakon cega fejla ceo lejn.

 

ДУВАЈТЕ ГА ТУРЦИ

Nisam siguran da li si ovime nadmašio Šinigamija sa četr'es'pet stepeni sablje od svetla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam cist evo vec 42 dana bez Dote i dobro se osecam, uopste mi se vise ne igra, skroz me prosla volja, skinuh se zavisti posle 2 god igranja. :da:

 

:pivopije:

Nije valjda da ti je oliko vremena oduzimalo ? :D

Kad smo kod toga, ukoliko bi se neko odavde igrao dajte add id 86735665

 

no homo

 

Dodao bih te ja al sam jos n00b, a i ne ispunjavam ovaj uslov....add me on steam slatkisu ako hoces intimno i diskretno druzenje :) :) :) no hetero

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...