Jump to content

Premier League


Јарослав

Recommended Posts

Siptarski igra bilo gde, ne znam da li si gledao ovu utakmicu?! Ali svakako mora mu se odati priznanje da uspe da inspirise i utrenira igrace da onako koncentrisano 90 minuta iz utakmice u utakmicu igraju autobus.. nisam uopste sarkastican, potrebna je em fantasticna organizacija em fantasticna disciplina za to, da ne prekurci ljudima i ne kazu aupickumaterinu ajmo za promenu da napadnemo malo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Budalaština, on napada kad treba da napada i brani se kad treba da se brani. Usavršio je ono što je Ferguson pokušavao godinama - igranje fantastčno disciplinovane odbrane. Fergusonu se takva igra potpuno raspadala nakon primljenog gola ili crvenog kartona, Murinjo je to doveo do perfekcije.

 

Njegov fudbal donosi rezultate, igrači koje trenira i navijači ga obožavaju do imbecilnosti (osim u Realu, ali to je postao kretenski klub), ima harizmu... Po ponašanju je sličan Vujoševiću i Fergusonu - licemeran, bezobrazan, drzak, užasno narciosoidan, spreman da zaštiti svakoga u svom klubu, ali i da ga otera kad mu se suprotstavi. Stvoren za engleski fudbal.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pokojnog viljanovu je sklepio,dok je vodio inter koliko se sjecam.vujos nema ni izbliza stofa kao murinjo,vujos je sfrj trenerska skola,naucen da lema i psuje,murinjo je totalno druga prica.problem kod vjosa je sto nije namazan kao zeljko ili duda pa da malo zamaze da ne bude toliko ocigledno.zeljko je najgori od svih,ali on za uvo igraca pa u svlacionici mu se najebe majke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ubo je onog lika iz Barselone u oko (ili ga je udario u glavu, tako nešto)

ti nikad nikome nisi na fudbalu ili basketu vikao da ćeš ga ubiti?

 

Oko.

 

Jesam.Ali ja sam to radio na betonskom terenu sa ostalim amatercinama anonimusima,nisam to radio kao trener najveceg kosarkaskog kluba u zemlji tokom utakmice finala nacionalnog prvenstva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste ovo totalno trlaja paralelni univerzum

 

al zamislite Lipija na klupi Junajteda

 

ja to vise zelim nego Major tanderm Badstuber-Skrtel

 

al nije ni on lud jebiga

 

moram dupli post pa da me banuju jebiga

 

nemoj da sam cuo skauzera da se zali na murinjov bunker

 

a sta je rafa igrao,jedini trener koji moze da ga dobije u dvomecu,mada je nazalost sada propao

 

rodzers mi deluje prefino i preposteno za trenera ozbiljnog tima,dosla su vremena da moras biti smradina donekle,jbg

 

daleko od toga da se liverpul oprostio od titule,ako osvoje cestitacu kao simpatizer junajteda,lepo su igrali,al opet mora tu vise muda i mozga da se ubaci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mu palo napamet da je mozda izrastao u takvog smrada (u privatnom zivotu, svaka pohvala za karijeru) zato sto ga je ON napustio i dao mu los primer? U svakom slucaju, samo to sto ga bivsi saigraci obozavaju + sto im nece kvariti igru kao Mojs ce vec biti dovoljno za napredak Jedinstva, ali im za nesto ozbiljnije treba proveren trener i dobra pojacanja sl. sezone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...