Jump to content

Premier League


Јарослав

Recommended Posts

Да одговорим Лемију.

Пелегрини у Виљареалу- Стално у топ 4, полуфинале ЛШ, извукао апсолутни максимум из екипе у којој је непокретни себични полуиграч Рикелме алфа и омега тима. Само Маркос Сена.

Пелегрини у Малаги- Опет топ 4. четвртфинале ЛШ, опет максимум.

Пелегрини у Реалу - 96 бодова, можда не максимум али одлична сезона, није крив што је Барса била на врхунцу моћи.

 

Манћини у Интеру - Није имао правог ривала у Серији А, у ЛШ га пушио. Ни близу максимума.

Манћини у Ситију- Потрошио брдо пара, доводио играче које је хтео, имао много јачи тим од Челзија, Јунајтеда, о Тотенхему, Ливерпулу и Арсеналу да не причамо. Једва узео једну титулу, пушио жешће у ЛШ. Опет ни близу максимума.

 

Чињенице.

  • Upvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да одговорим Лемију.

Пелегрини у Виљареалу- Стално у топ 4, полуфинале ЛШ, извукао апсолутни максимум из екипе у којој је непокретни себични полуиграч Рикелме алфа и омега тима. Само Маркос Сена.

Пелегрини у Малаги- Опет топ 4. четвртфинале ЛШ, опет максимум.

Пелегрини у Реалу - 96 бодова, можда не максимум али одлична сезона, није крив што је Барса била на врхунцу моћи.

 

Манћини у Интеру - Није имао правог ривала у Серији А, у ЛШ га пушио. Ни близу максимума.

Манћини у Ситију- Потрошио брдо пара, доводио играче које је хтео, имао много јачи тим од Челзија, Јунајтеда, о Тотенхему, Ливерпулу и Арсеналу да не причамо. Једва узео једну титулу, пушио жешће у ЛШ. Опет ни близу максимума.

 

Чињенице.

 

Cinjenica je da Mancini ima titule a Pelegrini nema.Cinjenica je da pre i posle Reala Pelegrini nije vodio krsten klub,sto govori o zainteresovanosti prema njemu.To su najbitnije cinjenice,trofeji i potraznja.Najbitnije u fudbalu.Sve ovo sto si naveo je u poredjenju sa tim kerov kurac.Dovidjenja.

  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам чињенице изнео пре пар постова. Узео титулу па узео титулу. Узео је и Љупко Петровић ЛШ, шта сад, да није бољи тренер од било ког тренера у Енглеској, Шпанији,Немачкој, Француској?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

a da spomenete da se trener u realu pita koliko trlaja sa pickom

 

pa sudeći po Murinju Trlaja jebe dva puta dnevno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolji je trener od onoga koji nije uzeo ni jedan jedini trofej u karijeri i nema ni jedan jedini zapazeni uspeh.Da ti crtam jebote?

 

Полуфинале ЛШ са Виљареалом није запажени успех?

Прекидам дискусију, нема сврхе са тобом дискутовати.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Полуфинале ЛШ са Виљареалом није запажени успех?

Прекидам дискусију, нема сврхе са тобом дискутовати.

 

Ja ne znam u kome je univerzumu to veci uspeh od titule prvaka Italije i Engleske.

 

Очигледно да јесте, али не и на форуму.

На форуму је и пијан умео да сабере 2 и 2.

 

Nema greske na forumu.I ovo za Badstubera je greska u tvojim ocima,zbog subjektivnosti.Ali oprastam ti,ipak si stub.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Ja ne znam u kome je univerzumu to veci uspeh od titule prvaka Italije i Engleske.

 

 

 

sad smo saznali da je Tito Vilanova bolji trener od Pelegrinija

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...