Jump to content

Cyber Gothic - Industrial Dance


Recommended Posts

Cao :) Hvala za podrsku i dobrodoslicu na onoj drugoj temi.

 

Pa da, moze da se kaci sve interesantno, ne mora samo cyber. A valjalo bi i diskutovati.

 

Ovo mi se svidja odnedavno, prvo sam cula Grendel - Harsh Generation, sto ti toplo preporucujem, a onda sam naletela na te densere na snimcima i odlepila. U vezi ove pesme, cini li ti se da je melodija nekako letnja? Majke mi, mene podseca na more :icon_lol:

 

Inace preferiram black/death/trash, jedno 15-ak godina i vise.

 

Pazi, cula sam za tu Vrtoglavicu, ali nisam bila tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne to je grandž uradio... ili to beše pank? elvis? džez? klasičari su mnogo bolji od romantičara, a možda nikada nismo trebali da prestanemo da mlatimo po lobanjama mrtvih životinja., on d frst plejs

 

 

Ovo mi se svidja odnedavno, prvo sam cula Grendel - Harsh Generation...

Uskoro ćeš preći na trens, tehno i te krštene žanrove. :da:

 

hit

http://www.youtube.com/watch?v=CnbrZ6Klny4&feature=related

 

malo pitkije, al zombi pobjeda

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Pazi, cula sam za tu Vrtoglavicu, ali nisam bila tamo.

 

Pazi, status EBM darkerke ti se formalno ne priznaje dok ne posjetis Vrtoglavicu subotom uvece barem dva-tri puta. Bez toga, dzabe ti sve sto si do sada slusala. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da postoji razlika izmedju starog EBM zvuka tipa D.A.F, Borghesia, Skinny Puppy, Nitzer Ebb isl u odnosu na ovo euro dens sranje sto se danas prodaje kao neki podzanr industrial i "cyber goth" muzike. To meni ide vise u kosh sa Dr.Iggy i slicnim izrodima nego sa pravom EBM pricom, al sta ja znam, ja sam oldschool, ne razumem te nove klince uopste....

Share this post


Link to post
Share on other sites

To meni ide vise u kosh sa Dr.Iggy i slicnim izrodima nego sa pravom EBM pricom, al sta ja znam, ja sam oldschool, ne razumem te nove klince uopste....

ima istine u ovome.

ja pesme koje smo ovde kačili kapiram kao dark elektro/dark dens, no, kako god, bez mnogo prefinjenosti, dubljeg smisla ili kreativnosti, samo tera na ludiranje i odmara mozaG.

 

 

da spamujem još malo omiljenim projektom ovog stila

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, ali ovo novo nema veze sa tim starim zanrom i ne znam zasto ga konstantno trpaju u ebm i industrial kad je po sredi klasicni 90's euro dance. Treba da bude podzanr dance muzike sa sve DJ Bobom, E-Rotic, Aqua, Scooter, Brooklyn Bounce i ostalima koji imaju istu muzicku estetiku i publiku. Naravno da ima razlike, dva potpuno druga sveta, i idejno i estetski...fast food muzika. Euro dance im je osnovni zanr a ne industrial ili ebm, klinci pomesali babe i zabe.

 

Jedan Combichrist pre lezi uz ove:

[media=]

[/media]

 

 

Nego uz ove:

[media=]

[/media] Edited by oNe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam skoro u Vrtu, kada se skupi ljudi postane mnogo zagusljivo i toplo. Na Ladji je mnogo prijatnije. Sto se tice muzike, nikad je ne bi slusao kuci, ali kada se malo opustis dobra je za igranje i zezanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...