Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

je li, Sreto, je l' stvarno popaliste HH opremu?

 

vatra šou, klinci raspaljivali k'o roštilj

Kazem ti nisam stigao, nemam pojma sta je bilom, radio sam nesto za malo vecu lovu pa mi to bio prioritet. Kad se desilo to sranje u Umci, morali smo starim obrenovackim putem okolo, pa sam morao da odjavim derbi. Inace ko za baksuz tu sam prosao prvi put u zivotu, bila neka gomila polupanih automobila, sacekusa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jelen kurac na biciklu od lige ugasiti.

Ova govna je trebalo zakljucati na tribinama i posuti benzin da izgore kako im dolikuje, i steta sto je samo jedno govedo crklo veceras, trebalo je pedeset da izgine i onda krenuti u cistku i kristalnu noc i fudbala i menadjera i mafijasa sa tribina.jebem ti stoku neizivljenu, ovo treba u banata, backu i srem, rukama da okopava i ore zemlju pa da se sade usevi.

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Pre i za vreme i po završetku utakmice u službene prostorije policije dovena je 41 osoba od koje su četiri maloletne i 36 punoletnih", saopštila je policija.

 

36+4=41

Cisto da znate ako vas neko pita.

Edited by ..charlie..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Куруза нису знали како да рачунају, чули су да је превртљив и неодлучан ђаволак.

 

Јеботе, бутаспорт, какав релевантан извор, усраћу се. Ако већ ускачеш у канте не мораш да пратиш смећарске сајтове.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

nisam gledao ali mislim da je vucic namestio zbog izbora na kosovu

 

ovo sam i ja pomislio, realno je tekma bila totalno čudna

 

i mislim da su navijači znali da je nameštena

  • Upvote 1
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi mozemo posle Lazica primata samo da cutimo, realno. Strasno kako su majmuni sa tribina preneli sportski duh i na fudbalere, milina jedna. Inace, ovaj potez, Lukin dribling, Milijaseva precka, Ninkoviceva peta i Pecnikov dribling sve sto je vredelo na mecu, bukvalno. Pet poteza za 90 minuta fudbala, tuga.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

nema nikakve misterije, nameštena tekma

 

ma šta ja mislio o srpskom fudbalu, apsolutno niko u Jelen ligi nije ovoliko loš kao Zvezda i Partizan danas

 

štaviše, Jagodina-Partizan od pre par kola je bila čak i lepa utakmica

 

ovo su političke budalaštine, priznali Kosovo, propederisali Kačavendu, sad zabijaju poslednji ekser u sanduk pa da Zvezda malo pobedi, i da svi živimo bolje

  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...