Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Ne pratim bas fudbal i ne znam sta mi bi da pogledam malo drugo poluvreme, sve u svemu-tuga, fudbal gori nisam gledao u zivotu, Partizan kao da je dosao sa namerom da izgubi. Ono divljanje na tribinama se ne vidja ni u Tunguziji. Stvarno mi je zao tih propalih klinaca, izgleda da im je ovo jedini dan u godini kad mogu malo da se izive i olaksaju dusu. Nije mi uopste jasno kako je moguce da dozvole da se utakmica nastavi a tribine gore, stvarno mi nije jasno....a oni redari uzeli bastensko crevo da gase :haha: ... a tek ovo radovanje Stojanovica na kraju :haha: ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

teško da je tako kada taj isti Partizan ima jednu bar koliko-toliko školovanu igru u prethodnim utakmicama, a onda izađe ovaj indijanski ples oko vatre

 

kome nije sumnjivo da Rašović na pitanje novinara zašto nije igrao Đemba Đemba odgovara ''to je odluka kluba'' taj neka veruje da juče nije namešteno

 

samo neka onda objasni ono ludilo s navijačima. Pa kad to dokaže onda neka objasni i zašto država još ne reaguje, zašto ne čujemo nigde Vučića kako urla, gde nam je Gljivica ministar policije, zašto ćutiteeeee. Imamo sačekuše, paljenje tribine, jebene logorske vatre, jedino je lošije bilo kada su raketom s kraja na kraj stadiona ubili navijača a još ne vidim reakciju države.

 

Kako da je i bude kad Vučić dobro zna zašto se to desilo.

 

pokradeno, pokradeno, pokradeno

  • Upvote 1
  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Trlaja,ti zaista nisi normalan covek.Al zaista.Jer moze jedna utakmica proci a da ti ne pricas o teorijama zavere jebote?

 

 

 

može, gledaj Milan-Fiorentina da vidiš kako se pošteno pobeđuje

 

a ono juče na Marakani je krađa

  • Upvote 1
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Рашовићу као да је Пижон ћале.

Каква су то дебилна оправдања. Човек је све битније утакмице изгубио.

Чуј, Гулан и Марковић добро одиграли у Нишу, па су зато били стартери.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја разумем да Чаша нема снаге за целу, али боље он 20 минута да се креће него Гулан 220. У сваком случају Ђемба је морао да вам игра. Шта је са Смиљанићем, је л' жив он?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...