Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Човек који који гура Катаиа, који за 2 године нама целе 3 утакмице, и Гаврића који не уме да трчи правилно.

Десни бек му је човек који има толико видљив вишак килограма да му се подбрадак види из 10 реда Маракане.

Која то сила гура Вукана Савићевића у првих 11?

 

Imali smo svoje šanse, ali ih nismo iskoristili. Poslednjih dvadesetak minuta igrali smo sa tri odbrambena i sa dva špica, ultra ofanzivno. Hteli smo da pobedimo, nismo uspeli i čestitam Radničkom na bodu”, naglasio je Lalatović.

 

 

 

:haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па сви играчи које је Лалатовић изабрао за довођење у Звезду су потпуни промашаји, заједно са најновијим - Цветковићем. Лазовић, који је у суштини глуп за фудбалску игру, правио је од Цветковића будалу у првом делу сезоне. Не знам шта је Лалатовић могао да види у њему. Но важно је да су они играли "фајтерски" и "ултра офанзивно" (са свеукупно једним шутем у оквир гола).

 

Не бих рекао да је био пенал за Раднички, иако сам у први трен помислио да јесте сигурно. Камера иза гола показује да је нападач почео да пада пре судара са Рајковићем.

Share this post


Link to post
Share on other sites

LOLatovic mu dodje nesto kao Radonja, u smislu 'ko ovoga coveka gura' ali Radonja makar ima neke rezultate iza sebe, koliko god da su oni zasluga zapravo odlicnog tima a ne njega kao kurtoncine od trenera. Ovaj lik je, sa druge strane, doveo apsolutno sve najgore likove koji trenutno igraju u Zvezdi (sem Vukana, dobro) a pustio da prodaju jedine matorce koji su nesto pa i znali, ali misteriozno, ni ne zapocinje se prica o sut karti..valjda dok ne odete na plus 12 ili sta vec.

Share this post


Link to post
Share on other sites

LOLatovic mu dodje nesto kao Radonja, u smislu 'ko ovoga coveka gura' ali Radonja makar ima neke rezultate iza sebe, koliko god da su oni zasluga zapravo odlicnog tima a ne njega kao kurtoncine od trenera. Ovaj lik je, sa druge strane, doveo apsolutno sve najgore likove koji trenutno igraju u Zvezdi (sem Vukana, dobro) a pustio da prodaju jedine matorce koji su nesto pa i znali, ali misteriozno, ni ne zapocinje se prica o sut karti..valjda dok ne odete na plus 12 ili sta vec.

Нема приче о шут карти зато што се ниједном није супротставио Терзићу и Кокези, већ игра како они свирају, умирује Лазовића којем су увалили курчину и тако даље. Управа хоће тренера послушника а не тренера победника јеби га.
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеботе, онај ћелави матори предњи везни, одавно нисам никога лошијег на терену видео, Цветковић је исто тешка кантурина, нисмо могли цело прво полувреме два паса да спојимо. Играли смо ултра офанзивно, ма немој да причаш. :haha:

Исто Ковачевић, ја не знам из ког разлога људи праве играча од њега. У реду, задњи везни, није му посао да креира игру, али он ни обичан пас не може да пошаље како треба.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Стојановић је добар играч за ЈЛС прилике кад је спреман.

Лалатовићу не треба кондициони тренер, па сабери 2 и 2.

 

Istina, i više nego dobar.

 

E sad, što svi (i dobri i loši) kod Lalatovića upadnu u igračku crnu rupu i svi se iznivelišu i postanu ISTI, to je drugo pitanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce kum i ja cirkali kod mene.

 

Nismo mogli da nabrojimo 11 igraca Zvezde i Partizana zajedno.

 

jesenas ortak i ja gledamo derbi i nije nam jasno ko su ti likovi što igraju

 

jebote, ranije je svaki Zvezdaš znao da nabroji ceo tim Partizana i obrnuto, danas katastrofa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја се сећам да сам знао и понеког играча слабијих тимова, типа кад су Ђокић, Рашковић, Пуровић долазили све сам их гледао пре и знао сам какви су играчи. Чак и касније сам рецимо знао ко је Трифуновић.

 

Сад ван Звезде и Партизана знам једно 3-4 играча Војводине, чуо сам за тог Дражића јер га као тражимо, али га нисам гледао, видех у понедељак да Ћулум игра за Раднички из Ниша и то би вероватно било то.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...