Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

hahaahah dobra slika, jedino ne znam sta ce Taci onde, malo mi je to bezveze

 

nikad mi nije bilo jasno to spocitavanje jednih i drugih kako je npr kod nas bio Krcun, Bugarcic i slicni, pa majku mu jebem vazda je u oba kluba bilo politicara sta kenjate svi onda

 

ofsajda juce nije bilo, Jagodina se pokazala u odlicnom svetlu, najteze ih je bilo dobiti od svih tololigasa

 

bakljada podsetila na slavno izdanje od 24. aprila 1991, svaka cast

 

Kakve je to pismene izjave davao Dule osim sto je stalno provocirao i vredjao

 

Tag Hoya izmilio iz rupe, nervira te Grofara a? A dje vam je onaj direktor sto vam ukrao pare od transfera?

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.yumetal.net/forum/topic/60942-%D0%BB%D0%B8%D0%B3%D0%B0-%D1%88%D0%B0%D0%BC%D0%BF%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B0/page__st__1820#entry2889073

 

umesto putanje za VLC, obeleži GOM ili neki drugi plejer u kojem zvuk može ručno da se sinhronizuje, jer se ponekad dešava da ide ispred slike

 

radi ovo i dalje bez greške

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radnicki bi bio hit i u Serii B...skroz bi se uklopili u ambient

 

Pitanje od milion dolara - kako probiti nesalomivi bedem u vidu Gume Bogdanovica i Radosa Bulatovica :bigblue:

 

Izgleda da ce se cele polusezone gleati ova ingeniozna taktika, sa Saletom kao 'laznom devetkom'...plac maike bozie

 

Kizo, vrati se!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Суђење ужас, ужас од фудбала (почео сам да гледам мало пре него што је пао гол).

Средина тотална анархија. Гледам фудбал толико година и оволику анархију нисам видео кад је профи фудбал у питању.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepuškast čovek.

 

Odgledah prvo poluvreme, nikad dosadnije, bez izglednih prilika. Drago mi je da im je baš Sale uvalio gol. Majstor fudbala za sve ove slinave šabane na obe strane.

 

Nikad Radnički... Može Železničar...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...