Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

pa prodali su malo niško govno i dobiće lovu od ulaska u grupe

samo je pitanje da li će te pare da ispare kao naše od LŠ ili će šef da naredi da nešto ostane

 

Ma kakv, sve je to dio dala za prodaju Kosova. Vučić namjestio da nam se skloni Salcburg, u zamjenu za prodaju Kosova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dugovanja jesu ogromna, al ako su govna nešto izdogovarala i ako otplaćuju, mogu da kupuju

dobiće 15 miliona samo od ulaska

znam da malo niško govno nije bilo njihovo 100%, ali su verovatno nešto izmuljali i tu

 

daće Bog da nestanu te pare, kao kod nas, pa da odu u stečaj kad padne bolesnik

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedva cekam a nadam se da ce taj dan uskoro doci da dajemo 3-4-5 miliona za pojacanja

 

koja su to pickasta razmisljanja - ej dali smo 500k za igraca, daj ne serite vise jbt

hoces vrhunskog igraca, plati i kraj

hteli ste Sumu, platili ste, decko se nije snasao, mozda je i dobar ali jbg to je neki rizik u svemu

doveli smo Marina, svi znamo njegove kvalitete, covek kosta, moguce da je malo spustio cenu zbog toga sto mu je zelja da igra

u Zvezdi ali opet decko kosta..hoces rezultat onda plati i ne jedi govna i nemoj da se uzdas sa minimumom ulaganja da ces da igras LS

 

pricali smo pre neki dan da je Partizan protiv Anderlehta prosao sa ispod minimuma ulaganja - usralo vas koliko i nas sa Salzburgom

ali to je tacno ono sto se i negde ocekuje, srecarski za 15god igras 2 puta LS i to ti je, hoce sreca jednom, dvaput a ne sto puta

Share this post


Link to post
Share on other sites

ček, ide baš kod one Bojane s Hepi, Šiptarke prave?

 

Ne znam o kojoj Bojani je reč, ali da je Šiptarka sigurno ne bi radila na tzv. Hepi.

Trećina, ako ne i jače, otpada na voditeljke sa nacionalnom frekvencom. Na skupocene đakonije, prekookeanske destinacije i svakodnevne Instagram izveštaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

kada su 2015. svi otišli iz kluba, tad je Vučić stao uz mene. Kao i kada je izgubljena titula na Voždovcu. Rekao mi je: Možda je bolje za tebe da odeš, ali nije za Zvezdu. Moraš da ostaneš. Mnogima se ne dopada što zahvaljujem Vučiću, ali oni ne shvataju da je on vizionar. Verovao je da mogu da uradim nemoguće i evo - Zvezda je društvu evropskih velikana. Zvezda je, kako ono kaži klinci, prešla igricu. I nikada više neće biti u problemima u kakvim je bila".

 

31_1000x0.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

pati

 

Neizbežna tema je svakako bio i Partizan...

"Daleko od toga da mrzim Partizan. Ali u Zvezdi se niko ne bavi njima. Zanimamo se sopstvenim planovima. Uz sve poštovanje prema večitom rivalu Zvezda je toliko velika da ne treba da se bavi Partizanom".

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...