Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

jao bre, kako sam obožavao ovu pesmu, izlizao sam kasetu na nju

 

ali nisam nikad ovo video, jel to pravi spot ili neka youtube montaža?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Pa nije do tih dva, nego mi nije jasno sto se ljudi toliko nadjose uvredjenim sto sam konstatovao da covek ne moze da igra lepo glavom na prazan stomak. A ti si poseban slucaj, ja tebi i ne dajem minuse, nema svrhe.

 

i oduvek sam znao da sam poseban!

 

 

 

iskreno, mislim da neki psihopata ima nekoliko naloga i lupa minuse kome stigne. Najviše sumnjam na Karnisera :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuj nije dobio nijednu sansu, branio je deset puta, od toga samo jednu dobro, ostale je ili dobijao crvene kartone ili primao pacerske golove. Imao je sansu kad je Bajko bio u onoj krizi, nije iskoristio, aj zdravo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno lik je smejurija, pored zivog Rajkovica, Bajka machke i cak, kad je dobijao sansu, veoma solidnog Vesica, nije bilo realno da ce zaigrati u ovom majanskom ciklusu, tako da je ovo samo pokusaj da skrene paznju javnosti da i on postoji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Каквог бре живог Рајковића, ја не знам који је вама курац. Гледали сте га три утакмице и правите од њега неког страшног голмана. Кад га видим на голу онда ћу да судим. Тако су се причале приче о Цаковићу па курац.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Каквог бре живог Рајковића, ја не знам који је вама курац. Гледали сте га три утакмице и правите од њега неког страшног голмана. Кад га видим на голу онда ћу да судим. Тако су се причале приче о Цаковићу па курац.

 

De si novinar,sta ima?Skrnavis blogove?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...