Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Хаха имам ја 3 комада.

И 2 Шћепана, за сваки случај

 

u nk je bila po jedna u svakoj prostoriji

 

sad odje u bg imam sabrana djela,izickao na limundu za 1000 din kao pravi terazijski crnogorac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мрске нам комуњаре су се много боље старале о култури и од патриота и од либерала и европејаца тако да као и по обичају сереш и немаш појма.

 

A ti to znas sa svojih celih 10 godina i dve dlake ispod pazuha,balavac.Eno ispod tvoga posta cinjenica koju napisa Radmiz,neznalice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

jes vala, veliki gubitak je zabrana Ranih radova ili Misterija organizma, siguran sam da ste svi pogledali te filmove sada kad nisu zabranjeni i da ste oduševljeni njima

 

koji veliki pisac je bio na Golom otoku, pa tamo su bili samo Staljinisti, nije ni Crnjanski, koji je najsrpskiji pisac u XX veku, Ivo Andrić??? Ako on nije zabranjivan o čemu pričamo, pa on je u temelju srpskog identiteta

 

sve u svemu, da neko bira da zabrani par filmova ili da gleda ovo rasulo danas, sa Markom Vidojkovićem, prvim perom Srbije, i Cecom prvim glasom Srbije, baš se pitam šta bi izabrao

 

uostalom, Zvezda baš tom komunizmu ima da zahvali svoju evropsku titulu

 

 

lepo je neko jednom rekao, ovi ne mogu 20 godina da sruše ono što su oni pre njih izgradili

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam saglasan, neophodan je trlajin otok.

ali tamo da se strpaju tadija, rakić, pajtić, smrdujko, picousti i tako ta politička fukara.

na koliko? na neodređeno vreme, šta nas boli kurac. rad okrepljuje, rad je stvorio čoveka.

 

i što je najvažnije - konfiskacija imovine. uostalom, to bi njih najviše bolelo.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нађите податке колико је било неписмених '45-е а колико '95-е Србенде.

 

Koga boli kurac za 45-u i 95-u,Jebala te proslost.Sadasnjost je bitna.Kao sto je bitna i cinjenica da si ti srbin a ne jugosloven,jer Jugoslavija ne postoji vise,a jugoslovenska nacija nikada nije ni postojala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...