Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Лалатовић почео са 3 крила - Печник. Гарвић, Лазовић.

Ај да разумем да је Лазовића ставио иза Ракића да палује, јер дечко уме.

Не, ставио је Печника који се није видео.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rajkovic je toliko ispred ostatka preostalog kadra u Zvezdi da je malo smesno. Decko je vec sad vrhunski golman, a ovo ostalo tuga i cemer, uglavnom. Onaj Little Bosnian se samo valja i previja po terenu covek, nista pametno nije uradio.. aj kao dacemo mu fore da "udje u formu" "oporavi se od povrede" itd. ali nesto mislim da ce biti jos jedan fejl, ako znacajno ne popravi utisak. Avramovski takodje, nista specijalno, Guzonja je za obojicu primarijus. Nema, dok god nemamo vrhunskog (za JSL standarde, makar) organizatora igre i spica, mucicemo se protiv cak i ovakvih sabana, cak i kada se ne zabunkerisu kao oni likovi u proslom kolu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja sramota, jbt. Jedino sto su imali je da zadrze Mrdju i Milijasa, ali ne mi sada dolazimo u situaciju da nam igru kroji jebeni Bosancic, za koga je jedan Babovic izmislio fudbal a da nam u napadu NEDOSTAJE jedan Rakic. Pa jebote. Pod hitno bih najurio ovog Lalatovica a sa njim zajedno sva njegova "pojacanja" - u ovoj trenutnoj Zvezdi kurcu vrede samo Rajkovic, Lazic, mali Ristic i aj kao trudi se, iako je i on kurton, Gavric. Sve mogu da razumem ali da neko pri cistoj svesti i zdravom razumu placa pare za jednog Kataia, Bosancica i Despotovica, to mi ne ide u glavu. Imali smo da dva kljucna igraca zadrzimo, rasprodamo ostatak sake jada, i damo sansu ovim klincima tipa Risticu i cao zdravo. Umesto toga, zaduzili smo se jos vise i sad smo u jos vecem kurcu nego prosle godine. Jedino sto ste i vi do jaja losi, pa do kraja sezone ostaje da se vidi ko ce biti manje uzasan. Aupickumaterinu.

Edited by Salvation
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

a da nam u napadu NEDOSTAJE jedan Rakic.

 

Pa zar nije većina navijača tražila da dobije šansu Despotović, pošto Rakić "pojma nema"? Kao što sam i rekao na početku sezone, Rakić je za njega profesor, a to što po staroj praksi Zvezda takve polu-igrače predstavlja kao pojačanja i rješenja i najavljuje na sva zvona je problem onih koji joj povjeruju i onda se poslije iznenade i kukaju kako su svi drugi krivi što ne mogu normalno i rutinski da dobiju skoro nikoga.

Rakić nije neozbiljan igrač i za njega ima mjesta u Zvezdi, možda ne da bude nosilac, ali kvalitet za Zvezdu ima. Posebno kad mu je glavni konkurent igrač kalibra Despotovića.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo je da gledas ceo mec, ovi su i ova dva gola dali na neverovatno amaterski-smehotresne greske, inace su se svojski trudili da ne predju polovinu.. klasicno sabansko JSL bunarenje, ali to je nesto protiv cega moramo da imamo bolji odgovor, jbg. A jeste, priznajem, ja sam prvi hteo da vidim da li taj Despotovic moze biti retardiraniji od Rakica i vau, evo, uspeo je da dokaze da je tako. Rakic makar ima vrhunsku tehniku svega - sem- suta, pa makar nesto stvori za druge, jbg. Ne mogu samo da shvatim tu logiku novog gomilanja bolesno (ispod)prosecnih fudbalera umesto da se napravi kolektiv od 17 ljudi od kojih makar 7-8 zna da igra fudbal, 3-4 su talentovani klinci, i onda slobodno nek popune ostalo Bosancicima i ostalim kurtonima.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...