Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Kuruz bi izdao i nastavio gonjenje.

 

Kako smrde ove poturice!

Opazas li ti stogod, Rogane?

 

Ka u zli cas,kneze, ne opazam!

Kad blizu njih sedim u skupstinu,

ja nos drzim svagda u rukama ;

da ne drzim, ja bih se izbljuvao.

Pa sam s toga na kraj i uteka ,

e blizu njih ne bih osvanuo.

Eto vidis kako smo daleko,

i opeta ona teska vonja

od nekrsti ovde zaudara.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Zurnal i ostali su preneli kao da je Covic rekao da je to uklesano u kamenu, a nije uopste tako. Ova sa RTS ga je pitala koliki on misli da je iznos koji treba da dobija trener Zvezde, a on je rekao da je po nekom njegovom misljenju 100k, ali da je to neko njegovo misljenje, i da bi on mogao da kaze konkretan tacan iznos da je u pitanju kosarka, ovako je to prepusteno sportskoj podkomisiji.

 

Ako nekog zanima intervju sa verovatnim buducim sportskim direktorom...

http://www.redstarbelgrade.info/redstarbelgrade-2/intervju/2272-rsb-intervju-zoran-stojadinovic.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova Zvezda stvarno uskasko siptarski klub ,

Vucic oslobodio Dzajica i Misica

Vucic=Haski tribunal

Dzajic=Gotovina

Misic=Haradinaj

 

Srbija se buni zbog nepravde haga a cuti sto podjednakim krimosima Vucic daje oslobadjajuce presude , isti kurac nas i haski sud .

 

SMRT FAZISMU ZIVEO PARTIZAN

  • Upvote 4
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Страшне ствари се ту дешавају.

 

Сандра изнела чињенице.

 

VISE MI JE MUKA OD OVIH LICIMERA POPUT STANOJA VERMEZA STO VOLE KLUB AL DO POSLEDNJEG EVRA ,ALO CIME SI TI ZASLUZIO PLATU ZNACI OSVOJIO SI NISTA IZGUBIO KUP ,ISPAO IZ EVROPE PUKO DERBI SVE NISTA I TI TRAZIS NESTO ,TREBA DA CUTIS I TI I SVI I DA IGRATE ZBOG LJUBAVI,DJURIC NE TREBA NIKOME NISTA DA DA JER NISTA NIKO NIJE NI ZASLUZIO ,I BRIGA ME KO CE NAM BITI TRENER KAD SMO SA OVIM SVE PUKLI KO GOD DA DODJE BICE MU ZAJEBANO JER PRVENSTVO DA SE OSVOJI MORA!!! MOJE ZELJE JOKAN ,MILIKOVIC ILI RASOVIC .DRAGAN DJURIC BOG! I OVE SLUGE DOKLE CE VISE DA IZNOSE POVERLJIVE INFORMACIJE O KLUBU ,KASNI I MENI KO ZNA STA PA ??? STRASNO SAMO PARE PARE PARE PA PARA NEMA KO VOLI PARTIZAN NEK IGRA IZ LJUBAVI .A VI STO CETE TU SAD DA PLJUJETE MOJ KOMENTAR BRIGA ME BOLJE DODJITE NA TEKMU NEKU IONAKO NAM SE SVI SMEJU ZBOG POSECENOSTI UMESTO STO LAJETE NA NETU.ADIOS

 

Edited by Ефенберг
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Могао би Момић да објасни зашто му синчић игра за први тим Смедерева кад на јуметалу има сигурно 2 боља фудбалера од њега.

Плаћан је Пеца боксер док је био вођа,али он је одавно упао у политику (ДСС,сад СНС).

Share this post


Link to post
Share on other sites

reče mi drugar iz Smedereva da u timu sad igra samo jedan momak iz grada, svi ostali su sa strane

 

Момић је из Смедерева,Живковић је из села близу. Прошле сезоне је ту био и Ранковић који је сада у Слободи,али иначе нема никад више од 2-3 играча из Смедерева.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...