Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Pazi, mi smo postili dosta dugo, cekalo se na titule i u fudbalu i u kosarci, morao je veci kes da uleti da se prekine nepravda :bigblue:

 

Mada ne sporim da se u Zvezdi lose radilo, a pretpostavljam i kralo, jer dug je poceo da raste nakon rasprodaje Zigiceve generacije, a tu se uzelo preko 20 mil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

prodamo žigićevu generaciju u najbolje evropske lige, napravimo minus od 50 miliona

 

krenuo sam nešto da napišem, ali me mrzelo, a i nema neke poente onako se sve vrti u krug, ista priča, ista gamad po klubovima. dominirao je partizan, zvezda jedva preživljavala, sad je obrnuto. za koju godinu će opet partizan, pa sve tako u krug.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не верујем у причу да је без знања фамилије Живковић потписан дил са Аполоном.

Фамилија Живковић је затезала Партизан код потписа првог уговора, па је он тренирао ван екипе 40ак дана. Онда је нађен неки компромис и потписао је уговор, а примао дебелу лову иако је тек ускочио у први тим. Митровић, рецимо је имао 1000-1500 е месечно и то је био плафон за клинце који су ускакали из омладинаца. Живковић је имао преко 100.000 е плату.

 

Ако су Партизан и Захави радили Живковићима иза леђа, зашто је онда тај Захави наставио да фигурира у даљој причи и то преко Предрага Ђорђевића? Колико је мутан Ђура у вези ових уговора, толико су мутни и Живковићи и њихови менаџери. Цака је била ко ће кога да прејебе јер је мали одиграо врхунски СП за младе. Време је истицало, а Живковићи су видели да могу да оду без икаквог обештећења. Па тата је трговао својим дететом као на сточној пијаци, ишао од клуба до клуба са манаџерима и ценкао се колико ће бити добар ако потпише за овај или онај клуб. Где је сад Живковић? Ниђе га нема.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zasto Majore?

pa i Milko je pobegao kod vas, onakvog brata je obrukao pa nista, ko ga jebe

pa imas Radetovog sina, onakav golgeter, sinčina mu ima talenta ali alkos, retard i cini mi se da je ubio nekoga autom

imas tih primera masu, ne treba se cuditi

 

 

nego kako objasnjavas sto nema Tag Hoye? zavukao se u rupu i nikako da izmili

Share this post


Link to post
Share on other sites

Искрено, не памтим ни Милка ни Бошка, али оно што сам гледао на основу оних Сећања са СОСа и клипова, Милко је играо лудачки добро кад му се играло. Могао је да ради шта пожели.

 

Imas li Majore bilo kakav dokaz?

 

Имам, али моји докази нису речи, моји докази нису овде.

 

:bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da, Milko je bio onaj klasicni centarfor, gol igrac, bukvalno je svaku 1 na 1 resavao

Bosko je bio neki tip Ramosa danas, jak u odbrani, napred zna da da gol, jedino je malo kao trener zabusavao, onu Levadiju mu ne mogu oprostiti

ni njemu ni Smuciju mada potonjem je poduzi spisak pocev od Lacija, Bajerna, derbi itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...