Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

nema to veze sa fizikom

ekipe u jsl koje nisu zvezda i partizan dolaze protiv istih sa idejom da prime sto manje a ne da se nadigravaju

odlaze zadovoljni sa 2:1 ili 1:0 svejedno, a igrom minimum treba da prime ne ispod 5

razlog tome je los kvalitet, trenersko neznanje

takvim ekipama uvek treba davati po 10 kao partizan nekada borcu i napretku

jebem im mater svima...izadji na teren, potrci, pokusaj nesto, nemoj samo da guras loptu sto dalje od 16 i da se branis

ono kako zvezda trci mozes da vidis u LS, partizan upste ne zaostaje

nasi igraci imaju snage, nemaju znanja

uzmi zvezdu, imas motor ekipe koji bi trebalo da bude Jovancic, ili Jovicic, ali to su alibi igraci, prvom do sebe ili lopta unazad i boli ga kurac

 

javnost kuka koliko se trosi na pojacanja

pa plati igraca 3 miliona, ne kao sumu pimplera jebenog nego kupi pravog igraca pa ces i docekati rezultat

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 hours ago, darkonet said:

ono kako zvezda trci mozes da vidis u LS

razumemo li se mi uopšte

da, Zvezda daje svojih 100% u LŠ, nema spora, i onda dođe domaća liga i tu daje duplo manje

SA 50% NE MOŽE DA DOBIJE SVAKU TEKMU U SRBIJI

pomoću sudija dobija mečeve koje nije zaslužila na terenu a sačuvala je igrače za Evropu

to Partizan ne može da uradi i gubi tekme kad čuva snagu za evropske utakmice i to se već više sezona dešava, toliko je samoočigledno da ne veruem da moram objašnjavati

nemojmo gurati ovde plejstejšn filozofiju fudbala, igrači bi se i povređivali i umarali u takvom tempu utakmica al kad imaš sudije-terapeute onda imaš vremena za oporavak hrskavica, mišićnih vlakana, nivoa kortizola, čega oćeš

ako igraš 180 ozbiljnih minuta sedmično nešto mora da popusti, mojne se zaebavamo

Partizanu se ovo dešavalo i u košarci kad je igrao Evroligu i Jadran istovremeno, pucale su hrskavice jebeno na sve strane, završavale karijere, samo su se cigani svi rodili s kristijanoronaldonasteroidima kolenima, jeste sigurno braćala

nije baš viša matematika skontati da kad jedan tim igra plejstejšn ligu da su mečevi fejk svi redom, da je tim fejk, da ga plode u Minhenu i na JNA čim mora ozbiljno da se igra

izgubićete i od ovog posranog Totnama koji ne može da dobije Votford

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Krivi smo mi, rekao je Budalašević, a reko sam i ja da jesmo, kad smo posle Augzburga promašili onu Wicker Man situaciju koja je podrazumevala upravnu zgradu i drugove članove u plamenu paklenome. Bio tamo jesam, baklju imo nisam. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije problem poraz, bice ih jos. Problem je sto se igra po ovim livadama svela na to da guras loptu u sredini i otvaras kontre posle svake izgubljene lopte. Dakle, Tosic do Sadika, Sadik na ledjima ima coveka, pa mu vrati povratnu, pa onda Tosic u bunar ili otvori kontru. 6 dodavanja na 3 m, a ispred lopte 7-8 protivnickih igraca. Dakle, Bambi pravac klupa, pa da udje kad zatreba pola sata ili krace. Vise ni prekid nema. Ovo sto on igra je mogao i Zakaric za mnogo manje love. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...