Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Odjebao ih Lotar

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudbal/238985/Nemac-odbio-poziv-crnobelih-Mateus-ne-veruje-upravi-Partizana

 

- Volim Partizan i došao bih da ponovo radim, ali ne verujem toj upravi kluba zato što oni sutra mogu da odu, a onda je moja sudbina neizvesna. Najkraće rečeno, spreman sam da dođem ako se prethodno u Partizanu poboljša situacija - zaključio je Mateus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jedna dosadna tekma, ali vidi se da ovaj Stojanovic mnogo vise voli rezultat nego atraktivnost. Ovaj Dauda je doktor za Mrdju Onjila i takve pajsere, ne znam koji su ih kurac uopste dovodili. Kad bi samo mogli da uvaljamo jedno 10ak tih fudbalskih analfabeta za jednog igraca ranga ninkovica, ma, ranga mijailovica.. bilo bi nam mnogo bolje. Ovako opet imamo 15 igraca vise nego sto nam treba a i medju svim tim likovima ne moze da se sastavi jedan zaista dobar tim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stara vest. Jesu doduse iskulirali Jagosa, koji ode u Vosu, a i ovog Holandjanina, ali sad je najnovije da su zavrsili sa transferima u ovom roku. Iskreno, ovo bi bilo sjajno, i nije iskljuceno da se Stojadinovic steka da bi bila bomba za kraj ali rekao je covek gotovi smo.. aj da sacekamo jos dan-dva pa cemo videti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde, ajde, ne morate tome da posvetite celu stranu. Nisu nastavili kako su krenuli, pritom ostali bez (izuzev vulicevica) najboljih igraca, jbg sad.. a i ocigledno ne znaju protiv bunkerice tih manjih klubova, i to je to. Ponadao sam se da ove godine nece ponavljati sablon posto su bolje krenuli sezonu, ali izgleda ne vredi, jbg. Pritom nisam uopste navijac vojvodine samo su igrali lep fudbal jedno, izgleda, kratko vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde, ajde, ne morate tome da posvetite celu stranu. Nisu nastavili kako su krenuli, pritom ostali bez (izuzev vulicevica) najboljih igraca, jbg sad.. a i ocigledno ne znaju protiv bunkerice tih manjih klubova, i to je to. Ponadao sam se da ove godine nece ponavljati sablon posto su bolje krenuli sezonu, ali izgleda ne vredi, jbg. Pritom nisam uopste navijac vojvodine samo su igrali lep fudbal jedno, izgleda, kratko vreme.

 

Kojih igraca? Otiisao je samo Abu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni ovo nije toliko porazavajuce kao cinjenica da su ono drvo (k)onjila platili 400 soma + 30% od sledeceg transfera (u FK Malu Mostanicu, ako ga i tamo budu hteli). Mislim da bi upravi zvezde u ovom trenutku bilo najbolje da pogledaju ko je najbolji igrac Football Manager-a u Srbiji i daju mu posao odmah kao skautu, cenim da bi situacija mogla da krene samo na bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...