Jump to content

Serie A


Јарослав

Recommended Posts

Ovi Traljini su teška boranija, trebalo je ovo da Roma dobije i to bez Pjanića koji je ponajbolji igrač ove sezone u timu. Samo da je Žervinjo barem pola puta dodao koliko je sam išao kao june i zasrao, bilo bi 2 razlike. Ovako je dopušteno napolitanskim skupljačima smeća da se još primaknu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

nisu igrači imali snage za čitavu tekmu, ali mogli smo da dobijemo bez problema, ovu Romu samo malo pritisneš ona se usere kao grlica, Juventus će da je gengbenguje za par nedelja

 

mogli smo je usrati od govana u zadnjih 20 minuta

 

sudija degenerik nije dao dva penala a sudi penal Romi, Gabrijel jeste idiot ali majstore dva penala nisu svirana Milanu

 

daje žuti Kaki a ne daje Maikonu

 

da je majmunčina Balo pogodio na kraju druga priča bi bila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

to ćemo već proveriti na nekom snimku, ali ako je sviran penal Romi mogao se svirati i Milanu kad je Kaka srušen

 

da ne pričam da je Benatija klao čitavu utakmicu, sudija ga je još kao opomenuo oko 15. minuta, i opet kolje majmun i ne dobija karton. Maikon ne dobija karton, nema penala...

 

vi niste imali Pjanića a nama nije igralo 5 prvotimaca (Šaravi, Robinjo, Abate, Konstan + Abijati poluvreme, i ne znam zašto Mekses ne igra), a pritom su odigrali s desetoricom protiv Ajaksa

 

tako umorni su mogli da poraze Romu

 

sve u svemu, remi jeste najpravedniji, ali kompletiran Milan bi prskao facu Romi svaki dan, pod uslovom da nikad više ne sudi onaj degenerik

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja navijam za milan pa ne kenjam kao ti. Nema ni govora o penalima za milan, a onaj isprdak Gabrijel dobro pa nije dobio crveni za ono. Roma pilićarska ekipa, biće u najboljem slučaju 4. na kraju sezone

 

vi niste imali Pjanića a nama nije igralo 5 prvotimaca (Šaravi, Robinjo, Abate, Konstan + Abijati poluvreme, i ne znam zašto Mekses ne igra), a pritom su odigrali s desetoricom protiv Ajaksa

 

Ovde jedino El Šaravi nešto vredi i Abijati kad ga usere. Solidnu ekipu izveo Alegri, samo je mogao nekog fudbalera umesto Bonere :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

to ćemo već proveriti na nekom snimku, ali ako je sviran penal Romi mogao se svirati i Milanu kad je Kaka srušen

 

da ne pričam da je Benatija klao čitavu utakmicu, sudija ga je još kao opomenuo oko 15. minuta, i opet kolje majmun i ne dobija karton. Maikon ne dobija karton, nema penala...

 

vi niste imali Pjanića a nama nije igralo 5 prvotimaca (Šaravi, Robinjo, Abate, Konstan + Abijati poluvreme, i ne znam zašto Mekses ne igra), a pritom su odigrali s desetoricom protiv Ajaksa

 

tako umorni su mogli da poraze Romu

 

sve u svemu, remi jeste najpravedniji, ali kompletiran Milan bi prskao facu Romi svaki dan, pod uslovom da nikad više ne sudi onaj degenerik

 

Konstant? Neozbiljan si. Kakav crni Milan, boriće sa Lacijom za 10. mjesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

M, šta ti lupaš, života ti, jesam li ja negde rekao da je Milan maestralno odigrao?

 

Jbt, Milan kakav god da je ni od Barse nije gubio na svom terenu (3 meča u zadnje 2 godine), a ne od neke pišljive Rome. Ume on da gubi, ali večeras jednostavno nije trebalo tako da bude, rekoh da je remi bio fer.

 

de Šiljo je premlad za jače utakmice, Bonera i Zapata su odigali tek par mečeva zajedno, sve u svemu, pored toga što je čine prosečni igrači odbrana je i neuigrana, videlo se kod prvog gola, klasična greška. Glupi Gabrijel je zajebo stvar.

 

ali s druge strane, imaš Rominu odbranu koja pada dva puta na istu foru, kod Muntarijevog gola i kod Balotelijevog promašaja, isti napad uspeva dva puta, pa gde to ima kod normalnog kluba, ne zasmejavajte me, pa to je najveći dokaz kakva boranija je Roma, zamalo su joj prskali facu dvaput na isti fazon

 

samo de Rosi što nešto vredi, za ostale ne bih menjao nijednog Milanovog igrača kad je u najboljoj formi, nijednog bre

 

samo nemoj sad da naspram Kake spominješ Pjanića, kao što si Strotmana poredio s Markisiom, ne pada mi na pamet da se bakćem s tim

Share this post


Link to post
Share on other sites

M, šta ti lupaš, života ti, jesam li ja negde rekao da je Milan maestralno odigrao?

 

Jbt, Milan kakav god da je ni od Barse nije gubio na svom terenu (3 meča u zadnje 2 godine), a ne od neke pišljive Rome. Ume on da gubi, ali večeras jednostavno nije trebalo tako da bude, rekoh da je remi bio fer.

 

de Šiljo je premlad za jače utakmice, Bonera i Zapata su odigali tek par mečeva zajedno, sve u svemu, pored toga što je čine prosečni igrači odbrana je i neuigrana, videlo se kod prvog gola, klasična greška. Glupi Gabrijel je zajebo stvar.

 

ali s druge strane, imaš Rominu odbranu koja pada dva puta na istu foru, kod Muntarijevog gola i kod Balotelijevog promašaja, isti napad uspeva dva puta, pa gde to ima kod normalnog kluba, ne zasmejavajte me, pa to je najveći dokaz kakva boranija je Roma, zamalo su joj prskali facu dvaput na isti fazon

 

samo de Rosi što nešto vredi, za ostale ne bih menjao nijednog Milanovog igrača kad je u najboljoj formi, nijednog bre

 

samo nemoj sad da naspram Kake spominješ Pjanića, kao što si Strotmana poredio s Markisiom, ne pada mi na pamet da se bakćem s tim

 

Pjanić je za propalog Kaku Zidan. Mehdi Benatia je bolji od svakog Milanovog štopera i jedan je od 3 najbolja štopera u ligi. U Milanu su dobri Muntari i Montolivo i možda Baloteli kad bi sredio problem sa glavom. I Zapata je dobar, Mekses je bio i više nije. Da, i Abate je odličan desni bek ali svako malo je povrijeđen. Samo mi nemoj reći da su Robinjo, El Šaravi, Matri, Pacini, Konstant, Bonera, De Šiljo... dobri igrači. Već vidim da jedem govna što se uvlačim s tobom u raspravu ali ne da đavo mira. Roma je jedina neporažena ekipa u prvenstvu sa najmanje primljenih golova. Za su zaslužna odlična odbrana i vrhunski vezni red. Samo još da ima kršten lijevi bek jer Doda probija ko kako stigne.

 

 

Juventus i Milan, crni dvojac svjetskog fudbala sa sjevera Italije.

Edited by Vic Rattlehead

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

čoveče, rekao sam kad su u najboljoj formi, a to trenutno nisu

 

hoćeš da kažeš da je Borijelo bolji od Pacinija? more Matri je bolji od Borijela a ne Pacini

 

trener sere, verovatno ga ni igrači ne slušaju i to je jedini problem, Romin trener je SImeone Serije A, to mogu da mu priznam, al da bolje igrače ima - nema

 

i ajde sad još poredi Robinja sa Žervinjom i Šaravija s Ljajićem, da me nasmeješ od ranog jutra

 

de Rosi i evo i Destro tu vredi, i niko više bre

 

Strotman je dobar, ali je ista pozicija kao Montolivo, dakle kara banana. Montolivo mora da čučne da bi igrao ravnopravno sa Strotmanom

 

na svakoj poziciji Milan ima ili boljeg ili mlađeg igrača, al na poziciji trenera ima konja

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...