Jump to content

Serie A


Јарослав

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

ma da, konteljubac potpisuje što Milan kupuje osamnaestog napadača

 

i još prodaše Boatenga, krasno

 

ako ne dođu Honda i Kaka ja ne znam ko će im igrati na sredini

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma da, konteljubac potpisuje što Milan kupuje osamnaestog napadača

 

i još prodaše Boatenga, krasno

 

ako ne dođu Honda i Kaka ja ne znam ko će im igrati na sredini

 

Pa kad ste nam filijala jebiga,drago mi sto vam pomazemo da igrate LE. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ma biće Matri novi Pipo, i njega ste prodali kad se približio tridesetoj, a posle se u Milanu useravao u život svima redom :mhihi:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponovo tovarenje rimskih pilicara,koji je ovo blickrig bio.Juve igra ko metak,jebaci.Pogba i Vidal urnisali,Bonuci asistirao dva puta dugim loptama ludackim,Mirko Ostrog se zajebavao,Tevez sprdao...sjajno ovo izgleda,bice odlicna sezona pred starom damom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebi fasiste.

 

кад ћеш више да сконташ да не навијам за Партизан и да волим кад Звезда побеђује,

Победе Партизана желим само у ЕЛ и против хрватских клубова, у осталим такмичењима не.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

konačno su prsli s mozgom

 

platili Matrija skuplje nego Juve Teveza

 

doveli Kaku, sam bog zna zašto, kad im treba klasični vezni

 

hajde sad Kuzmanovića još pa da se besim

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ne bih brinuo da mi imamo nekog igrača iza Kake, ali očigledno planiramo da kopiramo Fergusonovu taktiku 4-Kerik-Kleverli-4, a Kerika nemamo

 

da li je istrošen pojma nemam, i za Pirla su mislili da je istrošen pa eno ludira se i dalje, ali znam da nam Kaka nije potreban, za razliku od Honde, Eriksena, Strotmana i ostalih za koje se Milan ''interesovao'' a oni otišli negde drugde.

 

I šta, dođe Honda u januaru i ne može da igra u LŠ, stara priča, FK sledeća sezona...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,ali za razliku od Kake Pirlo je imao jednu losu sezonu...Kaka se ne moze sastaviti od kako je otisao iz Milana.

 

Italijani nemaju love,i dzaba im sve.Jedino se Napoli nesto kurcio u ovom prelaznom roku,a i oni su to radili samo zato sto su prodali Kavanija.Juventus kao nesto prividno,ali i oni su kada se sve sabere na nuli (meni nije jasno kako su oni dobili Teveza za 10 milja,neki Modji stajl).Ostali kurcina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...