Jump to content

Serie A


Јарослав

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

nije 3:0 baš pravedan rezultat, ali Roma je svakako zaslužila pobedu

 

smušeni su mnogo bili Interovi igrači

 

u svakom slučaju, ovih dana je bolje igrati protiv Juventusa nego Rome, mada mislim da neće ni oni još dugo moći da igraju na ovom nivou, sem ako neki doping nije u pitanju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

nisam ni očekivao pobedu, pola tima nedostaje, a druga polovina je skupljena s koca i konopca. Matri konjina plaćen više nego što je nuđeno za Ljajića, o Hondi da ne pričam. Čim sam video da igraju Noćerino, Muntari i de Jong bilo mi je jasno da se nadaju remiju i maštaju o sreći.

 

Ali i pored toga što smo dosta slabiji Đubrentus mora da zabiberi sa sudijom. Đubrentusov igrač udara glavom Robinja u facu i dobija samo žuti, alo bre, a Mexes u drugom poluvremenu crveni. To je to pošteno suđenje, poslaćemo vas ponovo u drugu ligu, gde je kriminalcima i mesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muntari je jos i dobro igrao, za razliku od Nocerina. Makar je zabio 2 gola ako nista drugo. De Jong je u ovom skrnavom timu definitivno najbolji igrac sredine terena. Montolivo opet nije igrao na svojoj poziciji. Treba promeniti formaciju jer igrace za 4-3-3 ili 4-3-1-2 nemamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Igram hax i nabasam na dvojicu Žabara, igrao malo s njima pa popričali, sve u svemu, dobro pričaju engleski, zapamtio sam

 

''Juve cheaters''

 

''Juve criminals''

 

pezzo di merda i slično :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Majko rodjena,u kojem ti paralelnom univerzumu zivis?Navijac Milana sere o postenju! :haha: Navijac kluba koji je potpuno identicno ucestvovao u farsopoliju,kaznjen sa -20 bodova (nije izbacen samo zbog Berluskonija),koji je bio u svojoj istoriji izbacen u drugu ligu,kojem je u tekucoj sezoni svirano nekoliko sumnjivih penala u 90+ minutu...pa jebote zivot,odakle ti vise obraza da toliko seres?

 

Juventus je u potpunosti zasluzeno dobio ove tvoje invalide,odrali su ih ko volove u kupusu.Da nije imbecilne odbrane,ne bi ni ta dva usera od gola zabili.Mekses dzukela je zasluzio crveni karton,i trebao ga je dobiti mnogo ranije.Karanje supaka,dominacija i cao cao pusi kurac!

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ne lupetaj, sekvojo, udarac u glavu protivničkog igrača je uvek bio crveni k'o kuća, samo ne za Juve, znaš ti to dobro. Ja nisam ni rekao da smo bili bolji, čak ni da Mekses nije trebao da bude isključen, nauči da čitaš, već da je Juveov igrač morao da dobije crveni još u prvom poluvremenu zbog udaranja Robinja. Nemoj da izigravaš nepismenog retarda, znaš ti dobro da kada glavom udariš u lice suparničkog igrača dobijaš crveni automatski.

 

Inače, što se penala tiče, statistika kaže da je Juve imao 12 penala prošle godine, od čega je 9 bilo presudno za rezultat tekme (bilo je 0:0 ili 1:1 i Juve dobija uz pomoć penala). S druge strane, Milan je imao 11 penala, ali presudna su bila samo 4, svi ostali penali su bili kad je Milan već bio u vođstvu i privodi utakmicu kraju

 

realno, pokrali ste 9 tekmi na penale prošle sezone, dakle 27 bodova

 

 

To je prošla godina, videćemo šta će biti ove.

 

Ja i ne negiram da se Baloteli bacaka po terenu, čak i u LŠ je izborio penal na foliranje, to ne volim, ali brate nemoj ti da pričaš o penalima, svega ti...

 

PKĆĆ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne pricam ja o penalima i namestanju,vec ti mentolcino.Ja ti samo odgovaram da navijac Milana nema pravo da sere o tome,i to sam potkrepio argumentima i cistim cinjenicama.I mani se vise te vikipedije i prestani smarati sve redom.Idi kod vrankovica budi mu kurva,i prestani nas smarati svojim nebulozama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...