Jump to content

Serie A


Јарослав

Recommended Posts

http://www.sportske.net/vest/medjunarodni-fudbal/besplatni-unistili-napoli-navijaci-se-obrukali-153711.html

 

Meč će ostati upamćen po uvredljivim transparentima na račun Napolitanaca, Juventusovi navijači sa južne tribine su nekoliko puta horski vređali goste i "prizivali" Vezuv da izbaci lavu.

 

:rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesam reko roma prc prc, jesam, molim lepo, doktorsku diplomu

 

Toti, Benatia i Žervinjo nisu igrali, dakle 3 ponajbolja igrača ove sezone, plus što se Sandžaklija ispromašivao kao retard.

 

veliki si stručnjak, predvideo si da će ekipa večitih luzera posle desetak pobeda da padne

ajde makni se sa podforuma

 

Vidi ovoga što se pohasio što je njegov albanski klub dobio Arsenal.

 

http://www.sportske....ali-153711.html

 

 

 

:rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

Ustašine iz Torina, šta očekivati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Toti, Benatia i Žervinjo nisu igrali, dakle 3 ponajbolja igrača ove sezone, plus što se Sandžaklija ispromašivao kao retard.

 

Nisu ni Juventusu igrali Kjelini,Markizio (usao malo pre kraj) i Lihstajner,doktori nauka za ove tvoje anonimuse i matorog Totija,plus su se i oni ispromasivali,posto su im mogli jos 3 komada uvaliti najmanje,pa su svejedno odrali od kurca drugu najbolju ekipu u Italiji.A ovi tvoji nisu uspeli kuci dobiti najgoru ekipu u prvoj ligi.Tako da,ne lupetaj gluposti.

 

 

Ustašine iz Torina, šta očekivati.

 

Ocekujem da uvale 4 komada ovim tvojim supcinama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objasnio sam već zašto, satraše ih povrede. Isteče umrli edit pa ne napisah da je Toti imao 3 gola i 4 asistencija u 6 utakmica, Žervinjo 3 gola a Benatia je član odbrane koja je trenutno najbolja u Evropi. Još se i Borijelo povrijedio, Destro odavno pa protiv Sasuola nije postojao pravi napadač.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objasnio sam već zašto, satraše ih povrede. Isteče umrli edit pa ne napisah da je Toti imao 3 gola i 4 asistencija u 6 utakmica, Žervinjo 3 gola a Benatia je član odbrane koja je trenutno najbolja u Evropi. Još se i Borijelo povrijedio, Destro odavno pa protiv Sasuola nije postojao pravi napadač.

 

A ja ti ponavljam,nema veze sa tim nego sa padom koji je bio ocekivan.A cak i ako je tako,jebes ekipu koja navodno jurisa na titulu a ne moze dobiti poslednju ekipu na tabeli zato sto su joj povredjena tri igraca.To je onda neozbiljna ekipa.I ponavljam,Juventus bez Kjelinija,Lihstajnera i Markizija,koji su u svakom pogledu kvalitetniji igraci od svih navedenih (i od Totija zato sto je mator),bez problema odvali po svakom merilu drugu najkvalitetniju ekipu u Italiji.To je ozbiljnost,kontinuitet i cinjenica da ih nije sralo prvih par kola vec da su kvalitetna ekipa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juventus ima dužu klupu, činjenica, a Roma se zahuktala u prvih 10 kola pa ljudi očekuju titulu što je po meni ipak preveliko očekivanje. Liga šampiona je sasvim dovoljna, a dogodine ići i na titulu, što da ne. Napoli bi možda i bio drugi po jačini u Italiji da nema ono jaje na klupi, trenutno je to Roma od koje je Juventus ipak jači.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Juventus ima dužu klupu

 

sve do centra je klupa, sve sa četvrtim sudijom!

 

 

ipak, nije Romin problem kratka klupa, jer da je tako ne bi gubili sve i da ne igraju pomenuta trojica, već je jasno da ni prvih 11 skroz ne zadovoljavaju

 

ipak, trener čuda čini s njima i baš me zanima šta će kasnije biti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juventus ima dužu klupu, činjenica, a Roma se zahuktala u prvih 10 kola pa ljudi očekuju titulu što je po meni ipak preveliko očekivanje. Liga šampiona je sasvim dovoljna, a dogodine ići i na titulu, što da ne. Napoli bi možda i bio drugi po jačini u Italiji da nema ono jaje na klupi, trenutno je to Roma od koje je Juventus ipak jači.

 

To jesi u pravu.Ali nije klupa jedini razlog pada,ni prvi tim nije dovoljno kvalitetan za najveca dostignuca.To je cinjenica.Bice Roma ove sezone dobra,ali nisu dovoljno dobri da se bore za skudeto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

не мора да значи да је нереалан, истиче му уговор, већ је у годинама када не може да рачуна на шансу у најјачим клубовима, плус би у Роми могао да командује бар још 2-3 сезоне без проблема

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...