Jump to content

Serie A


Јарослав

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

pa evo ti onih i koji nisu navijači Milana

 

Igram hax i nabasam na dvojicu Žabara, igrao malo s njima pa popričali, sve u svemu, dobro pričaju engleski, zapamtio sam

 

''Juve cheaters''

 

''Juve criminals''

 

pezzo di merda i slično :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

kapiraš li razliku da nisu spominjali Milan? Italijanima samim više smeta očigledno višestruko veća Đubrentusova krađa.

 

kao što reče Velja Ilić, jedno je kad kraduckaš, a drugo brate kad si Juventus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ne treba mi prevodilac, pogotovo sa sklonošću slobodnom prevodu

 

jedino što može Lemi da lupeta je nešto što se desilo pre Berluskonija, dakle pre 30 godina

 

u svakom drugom slučaju je SMEŠNO jer zna se ko je OSVAJAO TITULE za vreme kalćopolija - Milan nije

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne treba mi prevodilac, pogotovo sa sklonošću slobodnom prevodu

 

jedino što može Lemi da lupeta je nešto što se desilo pre Berluskonija, dakle pre 30 godina

 

u svakom drugom slučaju je SMEŠNO jer zna se ko je OSVAJAO TITULE za vreme kalćopolija - Milan nije

 

Takodje se zna kome je zbog toga kalcopolija oduzeto 20 bodova - Milanu.Ja zaista ne znam da li si ti autistican i zivis u svome svetu ili si nenormalan,ali ajde vise prestani srati i odjebi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ja se zaista pitam da li ti misliš da osvajač titule manje krade od drugoplasiranog?

 

zaista se pitam znaš li da 1 ide ispred 2, i da ne može klub sa manje bodova više da krade?

 

O tome da je Juventus protežiran decenijama, još za vreme MUSOLINIJA, da ne pričamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

MILAN JE DOKAZANO KRAO,BIO KAZNJAVAN ZBOG TOGA,I TI KAO NJIHOV NAVIJAC NEMAS PRAVO DRUGIMA SRATI KAKO KRADU!!! Jel ti mozes shvatiti ovo ili si bas toliko nenormalan?Evo sada sam ti jebeno nacrtao,a ti nastavi sa svojim "vrankovic je bolji od savica" fazonima,ocigledno da sa tobom nesto nije u redu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

znaš na šta liči tvoje bulažnjenje, Lemi? Kao onomad kad je Teofil Pančić rekao da samo idioti mogu da pomisle da ako Hitler kaže ''Ako ne pijete vodu - umrećete'' to automatski postaje laž. Laž je jer ju je izrekao Adolf Hitler, a on uvek laže. Čak ni Teofil nije toliki glupak, ali ti izgleda jesi.

 

Mene uopšte ne zanima što ti misliš da navijač Milana ne sme ništa da kaže, čak i da sam Adolf Hitler lično i personalno najvažnije je da govorim istinu, a to je: NAJVEĆI VIŠEDECENIJSKI PROMUSOLINIJEVSKI LOPOV U ITALIJI JE JUVENTUS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pfff,serete ko patke.

 

Pogotovo ovaj Kuruz Radmiz Saciri januzaj Hauard veb.Kome on sere o postenju majko rodjena.Jos i Bata Berluskoni da mu se pridruzi.

 

3 gola za 5 minuta...jos jedna neshvatljiva imbecilnost odbrane,kao u slucaju golova protiv Galatasaraja i Milana.odbrana se raspada,podhitno uvodjenje reda!

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ahahahahhahahahahahhahahahahha

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

juve se raspao, bilo je milna gledati

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ahahahahhahahaahh

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...