Jump to content

Светско првенство 2014.


Јарослав

Recommended Posts

Koje paznje covece? Meni apsolutno jedini ti posvecujes (nepozeljnu) paznju, cak i na potpuno nebitnim temama gde komentarisemo neutralne timove :haha:

 

samo ja?napusili su te manje vise svi relevantni ljudi na podforumu.ja samo nemam potrebu da to vise uvijam,jer si presrao sve granice.dosad bi i zid pohvatao sta kako koliko se vremena ti prosipas po forumu,dakle stvar je do antensn horinga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo ja?napusili su te manje vise svi relevantni ljudi na podforumu.ja samo nemam potrebu da to vise uvijam,jer si presrao sve granice.dosad bi i zid pohvatao sta kako koliko se vremena ti prosipas po forumu,dakle stvar je do antensn horinga.

 

Ako pod relevantne ljude smatras kranga i kuruza, to mi nekako ide u prilog, rekao bih :haha: Elem, covece, ja tebi ne serem po ostrascenim grobarskim postovima, postujem da si dugo na forumu, cak ne dajem ni minuse, tako da se ti isto ostavi mojih i kul smo. Veruj mi, za tvoju paznju tesko da bi mogao da me vise zaboli tuki, tako da slobodno stavi neki ignore, bice lepse i tebi i meni. Da ne bude kompletan off-topic, ova bosanska grupa ispade najgora do sada, da se malo potrude komsije i mogli bi u drugi krug.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

krang?to neki tvoj anonimus?

 

elem,opet ti kazem,kad si uspio da dovlu dovedes do ivice,skucao ti je post ali ga je izbrisao jer je veliki gospodin.nikog ja vise ne stavljam na ignore,svako dobije po zasluzi.sto bi ja tebi cutao,kad ti mozes toliko da seres mogu i ja po tebi.

 

sad mi molim te objasni kako su to panceri dali vise golova nego sto su imali sansi.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

krang?to neki tvoj anonimus?

 

elem,opet ti kazem,kad si uspio da dovlu dovedes do ivice,skucao ti je post ali ga je izbrisao jer je veliki gospodin.nikog ja vise ne stavljam na ignore,svako dobije po zasluzi.sto bi ja tebi cutao,kad ti mozes toliko da seres mogu i ja po tebi.

 

sad mi molim te objasni kako su to panceri dali vise golova nego sto su imali sansi.

 

Krang je Bata, posto je covek iz dimenzije X. A ne znam zasto moram da objasnjavam nesto sto je ocigledno bila fora.. hteo sam da kazem da su imali malo objektivnih 100%-nih sansi, ali su u klasicno svabskom stilu iskoristili sve sto npr. mi i portugalci nikada ne radimo. Jedan gol su dali iz kornera, jedan iz penala, dakle dva gola iz prekida, a ne secam se da su imali dve idealke pored ovih golova sto su dali nekim akcijama iz igre. Nista tu nije lose, samo konstatujem. Jasnije? :*

Edited by Salvation
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

najjači su oni japanski autobusi u BG-u :haha:

 

Krang je Bata, posto je covek iz dimenzije X.

 

Krang je neki sasvim peti član yuma, ne znam dal se pojavljuje više i pod kojim nikom

 

no, šalu na stranu, Bata je ovde starosedelac, Bik koji prdi takoreći, prvo je bio Bata pa amebe, pa Smorock pa Hail Metal

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hranile,a bogami ruke nekih od nas su ovaj forum prvo podigle,pa ga posle hranile.A godinama ga branile od kojekakvih uzurpatora,numetalaca,dusmana i ostalih govana.

 

Dakle,salvejsn je po nekim pitanjima itekako u pravu,a po nekima zvuci kao dutina sa -70 kila.

 

Nesto slicno onim 2+2 dovlinim forama kada mu je nik bio srbija srbima,a dizao ruku u nebo,vikao zig hajl i lozio se na zvoneta bobana.

 

Nigerija katastrofa,jebo ekipu kojoj je glavni kreator igre obi mikel.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

sećam se numetal uzurpacije, bio sam u prvim borbenim redovima, mojne da sad neke borce iz '44. izbacujemo u prvi plan

 

a vidi jbt on stvarno bio Srbija Srbima, i to latinicom dve godine, sad ga je sigurno sramota zbog ružne abecedne prošlosti :)

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

salvejsn:

 

to kako vi jedan drugom tepate mene ne zanima.

 

dakle dali dva gola iz prekida (sto mu ne dodju sanse) a za ova dva nema veze.mozete taman i jedan i drugi pod ruku i prvim letom pravac za dimenziju X.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

sećam se numetal uzurpacije, bio sam u prvim borbenim redovima, mojne da sad neke borce iz '44. izbacujemo u prvi plan

 

a vidi jbt on stvarno bio Srbija Srbima, i to latinicom dve godine, sad ga je sigurno sramota zbog ružne abecedne prošlosti :)

 

Bio si kurac u prvim borbenim redovima.

 

Kum i ja smo bili generali,i tebe se ne secamo uopste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...