Jump to content

2013.03.20. *Dom omladine, Beograd* Sabaton, Eluveitie, Wisdom


Lou

Recommended Posts

Guest HEFEST

Bili su najbolji. Masa je bila u ekstazi. Steta sto nismo culi glasovne moognosti pevaca Wisdom-a kako je trebalo, ali sta je tu je. Eluvetie takodje objasnili.

 

 

U povratku prvo mi nestane gasa ja prebacim na benzin, ono posle par kilometarra puce nesto samo tako. ja reko udari me ne pticurina u soferku, ali kad ono pukao brisac. Vratim se i pokupim ga. Potero maler.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Midway...

Zahvaljujem se ljudima u sredini za pravljenje najbolje atmosvere ikada i zahvaljujem se svima koji su me dizali na fazon svakoj drugoj pesmi /m/

Za mene najjaci koncert do sad, nema dalje!

Edited by vegeta
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se mene tice Sabaton jeste odvalio, ja sam isao zbog WISDOM (danas drugi put) i hvala majmunima koji su mi bubreg odvalili dok sam za WISDOM mlatio POKOLGEP majicu...samo sam teo da dam do znanja da sam jedsn od njih (pljujte me ajde) i oni sa bine to cenili kao i posle svirke kad smo se ispricali. Znaci iso zbog Wisdom i Sabaton, a Sabaton video svega pola nastupa, i nije mi zao. Bukleti WISDOM potpisani (nisu danas kupljeni), jedino mi sht sto nije bila njihova tour majica, ljupka madjarica mmmi rekla da nemaju, pa sam kupio SABATON, sto vise ovakih koncerta...... UPRISING!!!!!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalno imao bih manje primedbe na zvuk, kako na Eluveitie, tako i na Sabaton. Ali atmosfera je bila vrhunska, stvarno fantastičan koncert. Set liste očekivane, rekoh Chrigelu da su mogli da ubace Uis Elveti Tagernako ipak sviraju prvi put u Srbiji. Ovo je sedmi put da gledam Sabaton, i ma koliko na svakom koncertu bend ima kontakt sa publikom i to, stvarno mogu da kažem da u Srbiji to uvek bude nekako "žešće" nego na drugim mestima, tako da opet potvrđujemo da smo publika za divljanje i riot :) Znam da je koncert bio dobar kad imam upalu mišića od šutke. I da respect za ljude koji se, a takvih je većina bila zaista, normalno ponašaju u šutačini, odnosno nije im cilj da polome nekoga, već da prave atmosferu i divljaju... tako da pozz za sve koji su divljali juče, bejaše super.

 

Inače setliste ima neko, propustio sam jednu ili dve u sred Sabatona, pa ne znam šta je bilo malo pre Midway.

Edited by Telcontar
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеботе оно је да се човек распамети. Сабатон су јебали кеву. Две песме смо бирали,трећи пут свирали обе. Шутке ненормалне и хаотичне.

Једино ми криво што је насупрот онога што је Жоке замолио, ипак било шутке на следећој песми.

 

 

МЕТАЛ ЈЕ ПОБЕДИО !

Јеси ти онај високи лик без мајице ?

 

Најјаче кад смо викали " Србине! Србине! "

Edited by PajatheTrut

Share this post


Link to post
Share on other sites

То је Маузер са форума, никад ружније бркове у животу видео нисам. xD

Елем, изгубио сам мајицу и наочаре синоћ на концерту, али је јебено вредело. После оваквих догађаја схватим колико би пропустио у животу да нисам открио метал.

 

СВИ ВЕЧЕРАС НА ТРЕШЧИНУ, ДА НАСТАВИМО СА ТРИЈУМФИМА !

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

То је Маузер са форума, никад ружније бркове у животу видео нисам. xD

Елем, изгубио сам мајицу и наочаре синоћ на концерту, али је јебено вредело. После оваквих догађаја схватим колико би пропустио у животу да нисам открио метал.

 

СВИ ВЕЧЕРАС НА ТРЕШЧИНУ, ДА НАСТАВИМО СА ТРИЈУМФИМА !

Изгубио је наочаре и онај лик што је направио Сабатон панцир,негде већ после Гоуст Дивижн је почео по поду да гледа, ја га питам шта тражиш он одговара наочаре.

Не знам, мени није јасно да људи на хеви метал концерте долазе са наочарима , а знају да ће бити гадно. И ја сам носим диоптрију два ипо , али никад ми не би пало на памет да дођем на шутачину са наочарима.

 

Али, искрено желим свима да се захвалим који су били у средини на шуткама, стварно су били коректни, види се да нису дошли да се млате. Ја сам лично двојицу подигао који су пали, зато што је под био клизав од просутог пива. После концерта друг ми је рекао да је он ушао у једну и пао, и да су тројица у устом тренутку подигли, то стварно доста говори о свему.Хвала свима још једном, немам речи, одлично је било,криво ми само што се нисам мало више уживео и издивљао, али има времена. :)

ЖОКЕ СРБИНЕ !

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...