Jump to content
Sign in to follow this  
Lou

2013.03.01. *Gun Club, Beograd* Bombarder, Endezzma, Vehementer, Deeper Down, Alitor, Zloslut, Deadly Mosh, Soul In Cage

Recommended Posts

700 kinti za osam bendova, stvarno previše.

Волео бих да могу да ти дам плус! :)

Pa samo da Bombarder svira vrijedilo bi dati 700 dinara, jer znamo da oni rijetko sviraju generalno. Koliko mogu da vratim film unazad, u Beogradu su posljednji put svirali u aprilu 2011. u Ciklonu. Svakako se ne mogu svrstati u bendove koje ovde vidjamo live svaki dan. Sve u svemu, ovaj paket ima korektnu cijenu.

Od svih ovih bendova, slušam samo Bombarder, Alitor i Deadly Mosh. Za Endezzmu prvi put u životu čujem, al' svejedno se dolazi. Zbog Bombardera najviše. :D

Poslušao sam neke pesme koje sam našao na jutjubu, čisto informativno, i nisu loši. Videću večeras, možda mi se još više svide.

Bombarder po obicaju razvalio i napravio najbolju atmosferu na svirci, Norvezani meni u krajnju ruku zanimljiivi, Vehementor i Deadly Mosh odlicni! Prva dva benda sam propustio, a dok su se Soul in Cage stimali, krenuo sam kuci. Imali su problem sa bas gitarom, ne znam da li su uopste i nastupili.

Setlista Bombardera, ako koga zanima: Glasnik smrti, Bombarder, Kuga, Mrznja i patnja, Metalni bog, Novo meso, Moc, Propast, Gubavi kralj, Horde, Speed metal manijak.

:pivopije:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...