Jump to content

Recommended Posts

Primetih da nema ove teme na forumu pa rekoh da napravim.Naravno radi se o americkom bendu Griffin iz San Francisca koji je nastao 1982.Odlican vokal,solidni tekstovi.Izdali su dva albuma:

1984 - Flight Of The Griffin http://www.4shared.com/get/scky3TgA/GRIFFIN_-_Flight_of_the_Griffi.html

1986 - Protectors Of The Lair http://www.4shared.com/get/iD-c-AXR/griffin_-_protectors_of_the_la.html

Odlicna su oba albuma. . .Moje tople preporuke,ako se neko naresava da preslusa. . . 607_photo.jpg?0332

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi album dobar, drugi dosta slabiji!

Ne bih se slozio da je vokal odlican, cak stavise slab je, ali ima harizmu!!

Bend je kult,bar meni,vokal unikat!A to sto kazes,drugi album slabiji,i jeste malo slabiji ali s obzirom na to kakvo su sranje od drugog albuma mogli da izdaju gledajuci neke druge bendove meni je album predobar.Tesko je da napravis nesto bolje od onog prvog,verovatno su zato i prestali sa radom,jebem li ga. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

uspm, po obicaju, a i sasvim logicno, ide na heavy podforum.

uspm sa tres elementima (tipa helstar i sanctuary) po obicaju ide na thrash podforum.

jedino noviji/moderniji americki power metal bendovi tipa iced earth mogu ovde.

 

griffin je zakon, jedan od mojih omiljenih bendova. ali nema tu sta da se prica, ko je slusao slusao, ko nije ni nece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ta problematika je prevazidjena odavno nadam se. zato treba mod da prebaci ovo bez razmisljanja.

eventualno da se napravi neka uspm opsta tema za linkove i preporuke na heviju, ima i sad retro izdanja u tom fazonu i to sasvim korektnih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја за сваки жанр што слушам (Black, Death, Doom, Heavy, Thrash & Speed) имам фолдер. И имам фолдер "Остало", који је подељен на више фолдера за остале жанрове: хард рок, панк, ХЦ, рок, народњаци и тако та чудеса.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Авантазију и немам. :D Мислио сам на USPM и тај европски хеви/спид. Све ми то у један кош иде.

 

ma da u stvari, i ja sam nedavno bio prebacio spidove skupa s hevijima, a ostala su samo 90's+ izdanja u ovom euro-folderu

npr. royal hunt, de ce to sa motorhedom.

ja isto imam za svaki zanr posebno, osim sto mi death, doom i svi x zanrovi (bendovi tipa isis) idu u isti folder - pored klasicne muzike to mi je najveci folder.

Edited by Čarli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја за сваки жанр што слушам (Black, Death, Doom, Heavy, Thrash & Speed) имам фолдер. И имам фолдер "Остало", који је подељен на више фолдера за остале жанрове: хард рок, панк, ХЦ, рок, народњаци и тако та чудеса.

 

Ja mislim da sam u pocetku to i radio, tipa jedan main podzanr = jedan folder, ali mislim da sam vremenom popizdeo jer nisam znao gde mi je sta vise (dje mi je bese Behemoth a dje Belphegor?). Ovako mnogo lakse.

 

I da, treci glavni folder danas za Prog Rock +to ostalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја за сваки жанр што слушам (Black, Death, Doom, Heavy, Thrash & Speed) имам фолдер. И имам фолдер "Остало", који је подељен на више фолдера за остале жанрове: хард рок, панк, ХЦ, рок, народњаци и тако та чудеса.

Cepidlaka sam velika za muziku.Volim da mi je sve cakum pakum sredjeno,svaki album,omot,naziv,sve sve. . .Uredniji mi folder za muziku od sobe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Такође. Свако издање је именовано овако: година - назив (у коцкастим заградама стоји ЕП, демо, лајв, компилација, ако је нешто од тога). Песме овако: редни број - назив.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni albumi nisu sortirani u folder od benda nego su svi skupa u folderu za zanr i idu:

'bend' *('drzava') - ('vrsta izdanja' 'godina' *'lejbel') 'album' *'broj diska' *['remaster'/'reizdanje' 'godina remastera'/'reizdanja']

 

*po potrebi

:bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...