Jump to content

Hannibal


Recommended Posts

Kakvi debili ja nemam reči, što barem nisu okačili na sajtu da se skine cela epizoda za one koji žele da je pogledaju. Popizdeh, sad bih najradije uzeo flamethrower i spalio NBC zgradu.

 

Možda zvuči čudno, al ovo je nekako i očekivano od NBC kuće, prosto čekaš trenutak gde će da zaseru. I mnogi Amerikanci se ne slažu sa ovom odlukom. No bilo kako bilo, Hannibal je mnogo bolje prošao kod gledaoca van USA ( gde mu je gledanost oko 4 miliona), ne razumem se tačno u to koja gledanost je poželjna al kažu da je to taman da se ugasi serija. U svakom slučaju, čekamo neko evropsko/azijsko izdanje četvrte epizode ( za koju su debili otkrili ceo zaplet, obajšnjavajući al ko te to pita).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

I mene je malo smorilo, ali mislim da nije slučajnost što

 

 

je ubica imao rak i što Morpheusova žena ima rak. Ne znam da li Hannibal ima veze sa ovim ubistvima, možda i ima, ne znam, ali svi se emotivno raspadaju a specijalni agent Vil polako gubi vezu sna i jave

 

 

Jedino što se nagomilava je to emotivno stanje specijalnog agenta Vila, a Hanibal uživa da ga gleda kako se raspada :)

Edited by Captain Spaulding

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgledao sam dve epizode i nije mi nesto serija. Malo me smorila, a deluje mi da ce je ukinuti ubrzo. Sve manje gledam serije sa americkih nacionalnih mreza, uglavnom pratim one sto se pustaju na kablovskim kanalima (HBO, SHOWTIME, FX, AMC...) koje su po meni mnoogo bolje i gde scenaristi imaju vecu slobodu u mnogo cemu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispasce na kraju da se serija gleda samo zbog Hannibal-a. :haha:

To je jos i zanimljivo. Moraju da malo izmene format price, ili to ili otkazivanje serije, a cini se da je mogucnost sve veca, jer su se vec zalili u Americi i skinuta je sa dnevnog programa jer je okarakterisana kao prebrutalna. svasta. :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja gledam zbog Hannibala :redface::haha:

 

Meni je njegov lik sve bolji i bolji. Što reče Kaptn, baš se vidi da on uživa dok Vil plače.

I to nagomilavanje Vilovog stanja je sasvim na mestu.

 

Serija ko serija mi je i dalje ok.

 

Bolje hanibal nego Nešvil da gledam, u svakom slučaju...

Edited by Bourbon Princess

Share this post


Link to post
Share on other sites

6 epizoda mi je popravila utisak, i nadam se da ce se prica prosiriti u vise epizoda. drago mi je da se pojavio Dr. Cilton. (Kad Jaganjci Utihnu)

Polako sam poceo da gubim nadu, jer su u ovih 5 epizoda bas razvukli i sve je pocelo da postaje jako repetativno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au! Bolje to ispravi i pogledaj Kad Jaganjic Utihnu, prvom slobodnom prilikom. Sad mi nije jasno kako moze da ti se dopadne cela serija, a nisi se pogledao do kraja originalni filmski predlozak za lik Hannibal-a. :ph34r: (Manhunter, enibodi? :mhihi: )

P.S. Videh da su konacno preveli i knjigu Kad Jaganjci, u izdanju Booke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...