Jump to content

2013.10.23. *Dom omladine, Beograd* Leprous (Norway), Blindead (Poland)


azal

Recommended Posts

Einar ima nerealno dobar glas i kao sto kaze azal ne stedi ga. Stvarno mi nije jasno kako mu glas ne pukne. Car

 

Meni se cini da je ovog puta bilo vise ljudi nego prosli put u Gunu, jesam li u pravu?

 

mozda sa spiskom jedva. slican broj ljudi svakako, samo sto lepse sve to izgleda u domu kad udju ljudi. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazalost, nije bilo vise ljudi nego u Gunu.

Kapiram da ljudi nemaju kesa, da im je karta skupa itd. (mada su imali 4 meseca da skupe kes da kupe) ali ono sto su ljudi propustili juce - tesko da ce se skoro ponoviti.

Odlican zvuk, svirali su za sve pare, ponasali se kao da sviraju pred 5000 fanova. Ljudi su doneli svoje projektore, televizore, video opremu, vrhunski je izgledalo.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da je vec poznata cinjenica da niko ko nije u rangu In Flames/Bodom/Meshuggah/Gorija itd ne zaradjuje dovljno da zivi od sviranja i da bendovi poput Leprous vise pare uloze nego sto dobiju.

 

mislim da ne treba drviti o tome vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ulazi sada da bi za deset godina ubirao plodove rada, a u isto vreme proputuj sveta.

 

meni je bas bilo zabavno, nisam odavno bio ni na kakvom koncertu, tako da mi je bas leglo lepo. zvuk je bio sa svkim pivom sve bolji i na kraju je bio savrsen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Einar ima nerealno dobar glas i kao sto kaze azal ne stedi ga. Stvarno mi nije jasno kako mu glas ne pukne. Car

 

Osetno to losije zvuci uzivo. Par puta je bas zesce omasio (Forced Entry na primer).

Ali sve u svemu, odlican koncert. Organizatorima svaka cast za satnicu (promasio sam samo bis).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, ja nisam mogao da dođem, pos'o me sastavio. Kakvi su bili Blindead?

 

Moram priznati da ranije nisam slusao ovaj bend ali sam prisustvovao tonskoj probi i stvarno su me odusevili.

Koncert im je isto bio odlican, imali su video beam sa nekim istripovanim klipovima koji su se savrseno uklapali u muziku.

A kao ljudi - pusticu Lazu da isprica kako su nenormalni, posebno onaj gitarista celavi, italijan. Nije nam bilo dobro koliko smo se smejali. :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

dada veliki kraljevi. poljaci generalno kao balkanci/srbi, nema tu mnogo razlike u mentalitetu ja mislim.

 

italijan je pisanje. toliko se prejeo u kafani da je morao da puzi uz stepenice kad se vraca u klub, gledas ga na tonskoj i vidis da bi najvise na svetu zeleo da legne negde i da odspava . :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

joakim tonac je isto bio u fazonu your food is too good. inace on je bio najveci kralj, kao i prosli put. kaze da ce da radi i emperor koncerte sledece godine, pitao sam ga da li ce da stavljaju korpspeint, on kaze nece, samo spajkove. ali imace on korpspeint za mikserom. i am the black limiters

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...