Jump to content

Igre za Android, iPhone...


Dark_Elf

Recommended Posts

  • 1 month later...

A ima li neka potezna strategija, ili potezni frp da preporučiš? Ili neko drugi da preporuči.

Nešto poput Master of Orion 2, Civilization 3, Heroes of Might and Magic 3, Baldur's Gate...?

 

Ja još uvek tragam, i igram onaj FreeCiv, ali je malko pipkav i nervira me što je AI nerealno prejak (mislim da vara), i što nema ni proste animacije prelaska iz polja u polje, a možete i da izgubite grad, a saopštenje o tome da previdite zbog drugih (nebitnih) saopštenja.

 

Zna li neko gde mogu da skinem Settlers, a da mi radi na Galaxy dvojci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ima li neka potezna strategija, ili potezni frp da preporučiš? Ili neko drugi da preporuči.

Nešto poput Master of Orion 2, Civilization 3, Heroes of Might and Magic 3, Baldur's Gate...?

 

Ja još uvek tragam, i igram onaj FreeCiv, ali je malko pipkav i nervira me što je AI nerealno prejak (mislim da vara), i što nema ni proste animacije prelaska iz polja u polje, a možete i da izgubite grad, a saopštenje o tome da previdite zbog drugih (nebitnih) saopštenja.

 

Zna li neko gde mogu da skinem Settlers, a da mi radi na Galaxy dvojci?

 

Sad potezna nije, al je strategija, ja sam se zarazio dosta s istom http://rymdkapsel.com/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala najlepše na preporukama.

 

Ipak, uspeo sam nekako da pokrenem Master of Orion 2 za PC na Androidu (ako nekome treba, uploadovaću mu fajlove koje koristim i reći ću mu šta radim...)

Iako Win igrica, ima verzija i za dos, te sam je na emulatoru pokrenuo. Onaj TurboDos radi perfektno, i promenio sam samo emulaciju miša na onaj novi mod (me vučeš miša, neo samo klikneš), i radi perfektno.

Radi nekih 70% brzine od onoga što sam navikao na PC-u, što je više nego dovoljno, jer često puta više razmišljam šta da učinim, dok prođe to čekanje.

 

Za neupućene, igra je nešto poput Civilization 3, ali u svemiru, a opet, mnogo kompleksnija po nekim pitanjima nego sam Civ 3.

Primera radi: ja tu igru igram već 15 godina otprilike, i obrtao sam čak na najtežim nivoima (sa teškom mukom), ali u zadnje vreme (i to na androidu), sam otkrio da ja zapravavo 2/3 igre nisam shvatao... niti sve tehnologije koje imam na raspolaganju... niti kako da ih iskoristim.. niti posledice... ma strava je...

Ako nekome treba i tutorijal, savet kako da počne, neka se ne libi da pita.

 

Nažalost, na Androidu ne postoji igra koja ima 5% jednog MOO2, a to je svrha otvaranja ove teme, ako neko zna, apelujem da me razuveri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ај препоручите неке добре игрице за Андроид (небитно који жанр, мада бих волео што више спортских)

 

Iako nisu ni strategije ni rpg, dobar je Assassins Creed Altair`s Chronicles i Hero Of Sparta. Ja sam instalirao Gameboy Advance emulator pa igram final fantasy :D

 

дај линкове за Assassins Creed и Hero of Sparta, не могу да нађем

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...