Jump to content

Лига шампиона


Јарослав

Recommended Posts

Zar je moguce da su se svi toliko napalili na kosarku i niko nije pratio LS sinoc? Ajde ne serite.

 

Olimpijakos iznenadio,Milivojevic pretrcao 16km.Ja i dalje ne mogu da poverujem u to,pa jebote toliko Vidal i Kros ne pretrce.

 

Moj Juve ponovo trt mrt...da ne bi preklanog opet kara banana.No dobro,barem se ne prosipaju bodovi vise protiv pilicara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar je moguce da su se svi toliko napalili na kosarku i niko nije pratio LS sinoc? Ajde ne serite.

 

Ja sam gledao Liverpul sinoc. Bugari bili dobri, zasluzili su bod, pogodili si i stativu na 0-0.

Liverpul slabo igrao i opet je skripalo u odbrani. Penal bas sumnjiv, mogao je i da ga ne svira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar je bio.Imao je jedan kiks,ali sve u svemu dobar.Zamenio ga posle za Dantea.Nije mi nikako bio jasan taj potez u pocetku,koji kurac menja autostopere kada je Benatia dobro odigrao,ali jebiga ovaj brazilski buzdovan je fizicki jaci i u prekidima je bio puno korisniji.

 

Гвардиола успео све да разјебе за 2 године.

 

Preterujes Dovla.Prosle sezone dupla kruna i polufinale LS.To je sjajna sezona.Real nisu mogli proci,jer su duplo bolji u svakom pogledu.

 

Ja sam gledao Liverpul sinoc. Bugari bili dobri, zasluzili su bod, pogodili si i stativu na 0-0.

Liverpul slabo igrao i opet je skripalo u odbrani. Penal bas sumnjiv, mogao je i da ga ne svira.

 

Ocajna im je odbrana.Budaletine,tamo gde su najvise skripali prosle sezone i na cemu su titulu izgubili,oni su "pojacali" sa tamo nekim ustasom i to je to.Jos su i Agera izgubili.Nema nista od njih ni ove sezone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Леми, превише комбинаторике, премало фудбала. Код деда Јупа би у првом већ имали 2-0.

 

Ma Gvardiola je fudbalska neznalica. I pre nego sto je dosao u klub bilo je suludo ocekivati da on nesto ne zasere u tom savrsenom timu koji je mleo sve pred sobom bez grca. Naravno usrao je sve sto je mogao.

 

Nije kriv Levandovski Majore. Kriv je Gvardiola pedercic u dzempericu pederskom. :da:

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

 

Смело изјављујем да Левандовски може да се сагне Манџукићу.

 

+ Šaćiri na klupi. Gvardiola tupadžija!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...