Jump to content

Лига шампиона


Јарослав

Recommended Posts

Apsolutno. :pivopije: Ali mislim da bi taj duel bio izuzetno dosadan.

 

Тевез зверина, а овај Переира је играчина, само кад игра иза нападача, где му је и место.

 

Tevez igra ko metak, nezaustavljiv je. Juventus se u napadu preporodio od kako je on dosao. I jos jedna stvar, mnogo sam srao po onom Morati ali nisam bio u pravu. Decko moze biti ubica, u poslednjih par meseci igra fenomenalno, definitivno mora biti konstantna opcija uz Teveza. Pereira je opasan, mnogo zajeban igrac, i on mora biti prva opcija. Rekoh vec nekoliko puta, svaka cast Mocartu na svemu, uz Cavija najbolji plejmejker jos od Zidana, ali on je gotov. Juventus je mnogo losiji kada on igra. Ali neuporedivo losiji.

 

Ако Јуве буде паметан и прода Погбу неким шабанима за 70-80 милиона, ако се томе дода 10-ак милиона које ће сам клуб искеширати, плус паре од продаје Љорентеа, плус ако успеју да уваљају неког Касереса/Огбону/Строрарија од тих пара могу 3-4 убице да доведу и да се боре за ЛШ следеће сезоне, а у Италији им нико не би пришао 15 година.

 

Slazem se u potpunosti. Iako, i da ga ne prodaju, imaju sigurno love da se pojacaju na 2-3 pozicije sa jakim igracima i budu konkurentniji. Ali nece, zato sto su jajare.

 

Италијани знају са Швабама.

 

Da, ali nece znati sa Bajernom. Zato bih voleo da izbegnu njih i Barsu, sa Realom bi se vec mogli nositi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skols je bog, ljudi, ali svima je isao na kurac zato sto je pored toga sto je imao odlican pregled igre i bio sjajan tehnicar bio i klasican engleski mesar + imao facu kao da je 10x gluplji nego sto jeste. Nije on imao te Xavi-jevske lucidne driblinge, Pirlove slobodnjake i tako to, ali covek je imao duplo bolji sut od obojice + nista losije niti manje lucidne pasove. Zamislite jos da nije igrao u ekipi sa nekim Kericima i Hargrivsovima i Flecerima i kurcima nego sa Iniestama, Mesijima itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skolsa pamtim jos od pre 15-20 godina, na radiju, zaboravio sam koja stanica, ako se neko seca, tipicno kladionicarski fazon, citaju rezultate, i ujedno prate tekme, razne lige i prenose najzanimljivije, ako ima sta epohalno, i lik se odjednom pogubi-Skols ima loptu, Skols.....Skols....SKOLS....SKOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLSSSSSS...GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL

 

E da radila je i neka picka predobra na tom radiju, noge bolje od Sneki.Delila neke nagrade.Coporativno se islo, po nagrade, ako sevne but.

Share this post


Link to post
Share on other sites

И мени је ишло на курац то величање Сколса, али ем те изјаве ем ово.

 

wpid-scholes-pirlo-xavi.jpeg

 

И још је јебао кеве и у одбрани и трчао више од ове двојице.

 

E jebiga burazeru, primer je da se useres, Xavi na ovoj slici ima 83 utakmice manje, pa jebote kakvu je on statistiku mogao nabiti za jos toliko utakmica? Pirlo 57 manje, isti kurac ko Xavi. Ok, kada bi se staticki podelilo u istom broju utakmica, mozda bi ovaj pirgavac imao nesto bolju statistiku, ali ne bi bila drasticna razlika kao ovde. A Xavi i Pirlo su kao fudbaleri neuporedivo kvalitetniji.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa lepo sam napisao da bi statisticki Skols bio nesto bolji, ali razlika ne bi bila drasticna kao ovde. Jer ovde je i razlika u odigranim utakmicama drasticna. Nije to razlika od 5 utakmica, vec 83. Alo 83 utakmice! To su 3 prvenstva jebote. U Pirlovom slucaju skoro 2. Pa nemoj da se zajebavamo. A ako odemo dalje od suve statistike, Xavi i Pirlo su bolji i kompletniji fudbaleri u svakom pogledu (eto eventualno je Skols u tom nekom sutu sa distance bolji).

A i sto se tice odnosa prema igri su doktori...njih dvojica su gospoda, ovaj pirgavi smrad je uvek bio dzukela koja udara, lomi noge i igra rukom. To jeste najmanje bitno, ali ako ne volite Buskeca zato sto simulira, onda nemojte voleti ni Skolsa zato sto igra rukom i lomi noge.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

o čemu on priča

kako mogu plejmejkeri koji imaju mnogo manje golova i asistencija, dakle onog najbitnijeg, biti kompletniji od drugog čoveka koji je igrao na istoj poziciji?

budalaština

 

bolji je, ne znam zašto ti je teško da to priznaš

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretprošle sezone je imao 8, one tamo 7, a za prošlu ga ovde nema na spisku, imao je manje od 4 izgleda.

 

http://www.espnfc.com/spanish-primera-division/15/statistics/assists?season=2013

 

o čemu on priča

kako mogu plejmejkeri koji imaju mnogo manje golova i asistencija, dakle onog najbitnijeg, biti kompletniji od drugog čoveka koji je igrao na istoj poziciji?

budalaština

 

bolji je, ne znam zašto ti je teško da to priznaš

 

Nisu brojevi sve, al' ovde nema puno prostora za špekulacije :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ti si ubeđen da je Xavi značajno popravio svoj procenat poslednje 3 sezone?

 

Ne, ali isto tako ovde ne pise od kada datiraju ovi podaci. Ali ono sto hocu reci je da je teska budalastina da se kao relevantan faktor uzima statistika coveka koji ima 87 odigranih utakmica vise.

 

o čemu on priča

kako mogu plejmejkeri koji imaju mnogo manje golova i asistencija, dakle onog najbitnijeg, biti kompletniji od drugog čoveka koji je igrao na istoj poziciji?

budalaština

 

bolji je, ne znam zašto ti je teško da to priznaš

 

Ja ne znam da li si ti procitao post, ocigledno nisi, ali tamo ti pise: covek ima 87 odigrainh utakmica vise od Cavija. Kakav je to onda relevantan faktor? 87 utakmica je skoro 3 sezone jebote zivot.

 

To je kao da kazes da je neki napadac bolji od drugoga jer je u 100 utakmica zabio 50 golova a ovaj drugi je u 13 zabio 5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je ta proporcija, 499 prema 416, slično kao 100 prema 13 :haha: :haha:

 

Tako visok prosečni učinak na velikom broju utakmica je samo još jedna stvar koja govori o Skolsovom kvalitetu, što je veći broj utakmica, teže je održati dobar prosek, rekao bi taj neki zdrav razum.

 

Najlepši ciganin Kristijano ima više od gola po utakmici u Realu, ima li napadača s takvim učinkom? Ferenc Puškaš?

Ali mi uvek možemo ovde na forumu da se dogovorimo da je Mijatović bio neuporedivo kvalitetniji i zalizaniji na terenu...

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde nemoj se proseravati, znas tacno sta sam mislio sa tim poredjenjem.

 

Ja nisam ni rekao da covek ne poseduje kvalitet. Ja sam rekao da su ova dvojica kvalitetniji.

 

No, nije ni bitno. Dzaba pricamo, niko me nikada nece ubediti da je tamo neki Pol Skols bolji fudbaler od Pirla i Cavija. Niti cu ja vas ubediti u suprotno. Sva trojica su proslost, ajd cao, vreme je sadasnjost, a to je karanje dortmundskih pilicara.

 

izračunaj proseke

nisu to zanemarljivi brojevi, pa da kažeš da ne može da se poredi, jer je neko igrao samo 20 utakmica

 

statistički je daleko iznad njih, a svima je jasno i

da je bolji igrač

 

Pa jebo ti postojeci prosek, daj ti 87 utakmica vise Caviju pa onda da poredimo. Pa da onda kazemo, da Pol Skols je bolji zato sto je na 500 utakmica uradio to i to, vise nego sto je Cavi uradio na 500 utakmica.

 

Naravno da nije bolji igrac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...