Jump to content

Лига шампиона


Јарослав

Recommended Posts

Koliko je bilo epskih velikana, meceva, bas ce tekma dva ciganska tima, koliko god dobri bili da bude najveci mec IKADA?! Da se jednom i ja sa Kuruzom slozim, taj festival ciganisanja nam ne treba u finalu jedne LS. To sto su to nesumnjivo dva najatraktivnija i, uz Bajern, najjaca tima preostala u LS, ne znaci da bi bio najbolji mec ikada. A i da ne pricamo da Atletiko, ukoliko prodje Svabe, uvek moze i jednima i drugima da pomrsi konce. Realno, ostali su autsajderi, ali i sa autsajderima se nikada ne zna.

 

Brate, mnogo mrsis muda. Kapiras sta sam rekao, ali volis da palamudis. ;)

Real-Barsa je najveci derbi na svetu, imaju najjace ekipe na svetu i generalno igraju najatraktivniji fudbal na svetu. I to bi bilo najatraktivnije finale ikada. Kraj diskusije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cini mi se da smo odavno u toj kosarkaskoj temi ustanovili da nama Zvezdasima puca kurac za Covica, za razliku od vas i vasih casova ljubavi sa Magom. Ali, znam, Hejle, nije lako citati sa razumevanjem, nije to bio uslov da postanes nalozeni grobar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salvation je covek sa mnogo pasusa a malo sustine no moze se oprostiti verujem da je dobar covek\

 

situacija je kriticna,vreme je da se Fergi i Rafa vrate u najvece engleske klubove,a i da se italjianski velikani uozbilje inace ce nas ciganska poplava udaviti

 

i naravno cestitke Badstuberu na golu i odlicnoj partiji i pozdrav Majoru koji mu je davao podrsku i kad se cinilo da nema nade za njega kao ni titule za Skrtela drugog mu miljenika

 

i naravno da bavarsku masineriju,moj omiljeni strani klub van Engleske preuzme neko ko dolikuje a ne neki tamo cigan separatista farisej

Share this post


Link to post
Share on other sites

Након што су деведесет и неке скинси убили циганче, Душана Јовановића, Драгољуб Ацковић, писменија глава међу циганима је написао књигу "Они су убили његове очи".

 

Да не дужим даље, иде прича о неком клинцу ћелавцу из деведесетих који је редовно ишао на север и волео Ред стар форевер. У једном моменту скинуо све постере Звезде и заменио их Бајерновим. Ћале ушао у собу згранут и питао га зашто је то урадио, а син му одговорио:"Најбољи тим".

 

Малоумни навијач, како Леми каже.

Edited by Мајор Гашпар

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cas fudbala u Dortmundu, Odrao je Juve, savrseno odigrana utakmica. Mnogo to bolje izgleda kada ne igra Pirlo a igra Pereira, jebiga Mocart je majstor fudbala ali ovako treba da se igra.

Lepo bi bilo samo da se izbegnu Barsa i Bajern, jer tu ce biti pusiona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тевез зверина, а овај Переира је играчина, само кад игра иза нападача, где му је и место.

 

Ако Јуве буде паметан и прода Погбу неким шабанима за 70-80 милиона, ако се томе дода 10-ак милиона које ће сам клуб искеширати, плус паре од продаје Љорентеа, плус ако успеју да уваљају неког Касереса/Огбону/Строрарија од тих пара могу 3-4 убице да доведу и да се боре за ЛШ следеће сезоне, а у Италији им нико не би пришао 15 година.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...