Jump to content

Лига шампиона


Јарослав

Recommended Posts

Zvezda je donela kapital od pola gola iz Razgrada, ali su igrači Ludogoreca i dalje optimisti. Do te mere da su ražestili kolumnistu vodećeg bugarskog portala „Tema sporta“, koji im je je skrenuo pažnju da ih u Beogradu čeka nešto sasvim drugačije od onog što su do sada videli. Čak se našalio rečima da je će na najvećem srpskom stadionu osetiti paralelan univerzum. „Velika je razlika između plata igrača Ludogoreca i Crvene zvezde. Velika je razlika i u klasi... Orlovi imaju više para i bolju organizaciju...Ali u jednoj stvari ih Ludogorec ne može nadmašiti.To je klub koji ima mesto u večnosti! To je klub koji privlači milione. To je nešto što Ludogorec ne može da kupi ili izgradi ili stvori. To je magija i harizma Zvezde kao kluba. Strast, emocija i neopisiva ljubav. To je Zvezda“, navodi se u tekstu

 

i sad treba da slusam neke Tag Hoye, Kuruze, Andjuse i picke materine kad pricaju ko je ko

zna se ko je ko, mi smo mi a oni su oni

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvezda je donela kapital od pola gola iz Razgrada, ali su igrači Ludogoreca i dalje optimisti. Do te mere da su ražestili kolumnistu vodećeg bugarskog portala „Tema sporta“, koji im je je skrenuo pažnju da ih u Beogradu čeka nešto sasvim drugačije od onog što su do sada videli. Čak se našalio rečima da je će na najvećem srpskom stadionu osetiti paralelan univerzum. „Velika je razlika između plata igrača Ludogoreca i Crvene zvezde. Velika je razlika i u klasi... Orlovi imaju više para i bolju organizaciju...Ali u jednoj stvari ih Ludogorec ne može nadmašiti.To je klub koji ima mesto u večnosti! To je klub koji privlači milione. To je nešto što Ludogorec ne može da kupi ili izgradi ili stvori. To je magija i harizma Zvezde kao kluba. Strast, emocija i neopisiva ljubav. To je Zvezda“, navodi se u tekstu

 

i sad treba da slusam neke Tag Hoye, Kuruze, Andjuse i picke materine kad pricaju ko je ko

zna se ko je ko, mi smo mi a oni su oni

 

Samo nastavi da slušaš eminentne bugarske kolumniste. :D

  • Upvote 5
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da verujem da se covek i dalje lozi na nekog tamo Tag Hoyu, umesto da ga lepo ignorise, zvanicno ili nezvanicno, svejedno. A naravno da nam je fudbal totalno sranje, ali razumem coveka, zato se i lozi, sta je drugo ostalo nego zivljenje od stare slave? To je generalno nas nacionalni sport, od smrti Dusana naovamo.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ugasio posle onog presmesnog prvog gola, vratio taman da vidim presmesni drugi, i tad digao ruke. Sad citam Kanga je gurnuo nekog lika u poluvremenu i dobio direkt crveni.. fenomenalno. Realno, ovde je potrebna neka Terza-level intervencija da se izvuku, ali nema nista od toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...