Jump to content

Лига шампиона


Јарослав

Recommended Posts

bar nismo procerdali pojacanja u vidu stranaca na odbrambene fudbalere

boli nas kurac, prosetacemo se JSL-om i posle jopet u Evropu osim ako nas ne izbace na par godina zbog kriminalne udruge Delije sever

bar nismo procerdali pojacanja u vidu stranaca na odbrambene fudbalere

boli nas kurac, prosetacemo se JSL-om i posle jopet u Evropu osim ako nas ne izbace na par godina zbog kriminalne udruge Delije sever

 

Boli vas kitana, dovedete par igraca za masne pare i ako izduvate, tu je domacica.

Na kraju sezone, 10 miliona skinuto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nas dug su pojeli iskljucivo lopovi iz nase uprave i njihovi menadzeri.

S druge strane, vama je dug napravio Tole i FSS. :)

 

I uprkos dugu, nastavlja da se sipa iako minus od ko zna koliko miliona zveci.

Sve ja razumem, vlast je resila da ove godine natanka vas fudbalski rezervoar, kao sto su nama natankali koliko treba u KK, ali cisto da bi se obracunali sa Coravim koji se otrgao kontroli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

heeheh druze Majore, ja kapiram da i ti kao i svi mi ostali volimo klubove za koje navijamo, ali evo pitam te koji dug? Kakav dug? Taj dug ne postoji.

Klubovi koji godinama duguju do 50 miliona eura kao Zvezda ili lupam do 20 miliona kao Partizan jos uvek postoje? Klub koji udje u LS, proda neke igrace i nakon toga je u jos vecim dugovanjaima nego pre toga hahaaha. Ne pravim razliku izmedju oba kluba sto se tice ovoga, isti su

Zvezda i Partizan ne duguju nikakav novac dokle god je stanje u drzavi ovakvo kakvo je. Nemam neku nadu da ce biti drugacije, osim da se nadam da ce igraci na terenu makar u Evropi uspeti da odigraju na nivou npr prosle sezone. A ostalima, ko im jebe mater.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Darkic, tako jer oni kojima se duguje ne smeju da naplate. Jedan poziv menja sve.

Koliko se provlacio dug za Bronovickog? Skoro 10 god ste rastezali coveka i na kraju nije hteo da odustane dok ne naplati i zadnji dinar. Darko Lazovic i Borac? Dugovi prema Jagodini? Dugovi prema bankama? Marfinbanka vam otpise par miliona uz neku smesnu uplatu (sko je uopste i bilo), a nas nateze godinama kad je KK u pitanju.

Da ne govorim o kriminalu koji je Covic sproveo sa UPPRom.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao da me malo nesreca pratila, odigram x2 na Spartak iz Moskve i nakupim jos edno 7 godina nesrece, ne trebau mi ni crne macke da mi predzu put, nit ogledalo da razbiem

 

Taman da skoknem do ogledala, da pogledam da nisam ostario za 50 godina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutra da Vucic potpise nezavisnost Kosova, skupilo bi se pola miliona u Bg, miting, cuda, muda, baklje, par razbijenih izloga i poharanih radnji.

Nakon toga, u nedelju da budu izbori, Zvaljo bi opet dobio.

 

Ne lozi se, Koksi, to o cemu pricas se jedino bajonetima resava.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...