Jump to content

Лига шампиона


Јарослав

Recommended Posts

pa ozbiljno, kad je bilo ko od tih ljudi uspeo da razvije ljubav prema Liverpulu? Valjda u detinjstvu razvijes tu neku ljubav prema klubu, otuda ne cudi sto su ljudi nekada navijali npr za OFK ili Hajduk, Dinamo jer su ti klubovi imali nekog uspeha..ne racunam Zvezdu i Partizan a pricam o nekim starijim generacijama

Interesuju me ove novije generacije u koje spadamo vecinom ovde mi prisutni koji smo poceli da navijamo za klubove u tim nekim 1990-pa na dalje

a Luzerpul je da se ne lazemo tada bio gola kurcina..zna se da su tada bili najbolji Milan, Barselona, Real, Ajax, Bajern, Juventus, Dortmund i da ne nabrajam dalje

 

I sad ti dodju neki kurci i pricaju aaaaaa Klopooo, Liverpul i YNWA i ta sranja...nemojte da se zajebavamo

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti debili sa Engleskog fudbala su otišli u kurac

 

plus pišu "klada" umesto "kladža", najveći prekršaj

ono, igra se npr. el klasiko/polufinale LŠ/Srbija igra basket, oni u fazonu "jel gledamo Port Vejl-Svindon braćo?" lol

 

a baš nemam šta da kažem po tom pitanju, ja i jesam mlađi ali nisam voleo Liverpul nikad

znam tako neke ljude koji se lože kao ovi sa snimka, gora sekta nego cigani što prate basket od UPPRa

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Тог доктора волим к'о себе, легенда.

Убризгавао крв петлова. Има неке луде методе лечења.

 

Реал искористио све своје шансе, Бајерн се испромашивао.

Не бих дужио.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...