Jump to content

Лига шампиона


Јарослав

Recommended Posts

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2018&mm=04&dd=12&nav_id=1380527

 

"Iskreno, zaista mi je bilo teško da razumem Bufona koji priča o sudijama. Takođe, nije mi jasno zašto je toliko aludirao na prvi susret u Torinu (smatrajući da je trebalo dosuditi penal i nad Huanom Kvardadom), fudbal je prosto takav – nekada je lepo, a nekada ružno. Opet, mislim da će Bufon promeniti mišljenje kroz nekoliko dana i imati nešto drugo da poruči Oliveru", jasan je bio 'Pinturikio'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bez neke namere da impliciram na relaciji zvezda - partizan, ciljam ka inostranim klubovima

 

svi smo ovde otprilike slicnih godina...izmedju 30 i 40

 

cemu ta neka zaslepljenost i zaludjenost Liverpulom? Devedesetih taj klub u Evropi nije predstavljao ama bas nista, golu kurcinu

ja sam zavoleo Milaneze, zbog Van Bastena, Gulita, kasnije jos vise zbog Deja i to je to...bili su ako ne najjaci uvek onda u top 3 kluba bar 10 godina

ova danasnja pomama za Luzerpulom mi je neobjasnjiva

Mozda sam ja neobjektivan jer ne merem oprostiti Istanbulsku noc ali opet...

Ako se spomene Barsa svi ce reci pimpleri i simulanti, ako se spomene Real, tu je Kristina, dajvovanje i sl..ne znam sta bi se Bajernu moglo prigovoriti osim sto kupuje najbolje po Svabiji pa tako oslabi ostale klubove...Sitiju se kenja zbog Arapa, PSG takodje, Juventusu zbog kalcopolija

devedesetih..ozbiljniji rezultat u KPK kad ih izbacio PSG u polufinalu 97'...ostalo prolazili kolo, dva, tri i to je sve, ili se nisu kvalifikovali za Evropu

bas ne kapiram

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao prvo i nisam tolko zaludjen, opsednut itd tim klubom, ali ga volim i ne može se nikako reći da nije veliki i pored toga što po rezultatima nije ni približno dobar kao nekada, mogu čak i da se složim da su 2005 (beše??) uzeli Ligu na neku ludu sreću, kao što bi to rekao i kada bi sada to učinili, realno jesu najslabiji tim u ovom polufinalu. Ali jbg zar se za neki klub navija zbog rezultata, lepote igre?? to bi baš ja trebao da pitam nekoga ko je zaista fan i navijač bilo kog kluba? Ja se npr ovde nisam ni izjasnio za koji klub navijam (DOMAĆI), jer zapravo sebe ni nesmatram nekim velikim fanom, i zapravo me baš zabole za oba kluba (izdajicaaa xD).

 

Pored toga, inače, što se fudbala tiče odpratim samo završnu (od četvrtfinala otprilike) fazu Lige šampiona i svecka prvenstva, takodje bitnije tekme.

 

E da, što se navijanja tiče, uvek ostrvljani, žabare i švabe nikada nisam voleo, eventualno bi pored engleza navijao za Atletiko ili Barsu, iz nekih totalno apsurdnih razloga xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е, то!

У ком оно филму беше... чини ми се... Цеца Бојковић удахнула љековите благодети чистог зрака из те конзерве? Давно беше...

Share this post


Link to post
Share on other sites

bez neke namere da impliciram na relaciji zvezda - partizan, ciljam ka inostranim klubovima

 

svi smo ovde otprilike slicnih godina...izmedju 30 i 40

 

cemu ta neka zaslepljenost i zaludjenost Liverpulom? Devedesetih taj klub u Evropi nije predstavljao ama bas nista, golu kurcinu

ja sam zavoleo Milaneze, zbog Van Bastena, Gulita, kasnije jos vise zbog Deja i to je to...bili su ako ne najjaci uvek onda u top 3 kluba bar 10 godina

ova danasnja pomama za Luzerpulom mi je neobjasnjiva

Mozda sam ja neobjektivan jer ne merem oprostiti Istanbulsku noc ali opet...

Ako se spomene Barsa svi ce reci pimpleri i simulanti, ako se spomene Real, tu je Kristina, dajvovanje i sl..ne znam sta bi se Bajernu moglo prigovoriti osim sto kupuje najbolje po Svabiji pa tako oslabi ostale klubove...Sitiju se kenja zbog Arapa, PSG takodje, Juventusu zbog kalcopolija

devedesetih..ozbiljniji rezultat u KPK kad ih izbacio PSG u polufinalu 97'...ostalo prolazili kolo, dva, tri i to je sve, ili se nisu kvalifikovali za Evropu

bas ne kapiram

evo ko za tebe

:haha: :haha:

 

i komentari su vrh

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...