Jump to content

Лига шампиона


Јарослав

Recommended Posts

Benatija ga nije gurnuo, bukvalno ga je samo dodirnuo rukom i ta ruka nije bila uzrok pada, a nogom je prvo igrao na loptu pa je onda dodirnuo igrača, u oba slučaja kontakta jeste bilo, ali nedovoljno za penal u 93. minuti. Ako ćemo svirati svaki dodir u 16-ercu, onda jeste penal. Poštenije bi bilo da je ostalo X, pa u produžetke. Ovako Real ostaje najodvratniji klub na svijetu.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da, ako su vrata u Zitistu a Zitiste se pripojilo Graskogradu. Ne lupetaj.

 

Prekjuce vice KARAJ SITI, juce TOOOO JEBI GOVNA SKAUZERSKA!

 

Maloumnik. Navijacki.

 

Dosao sam samo da pozdravim Dovlu...Levandovski gura ove tvoje ka finalnom cilju.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo se dobije pdf albuma

 

http://www.mediafire...2bff1f69c08.pdf

 

evo ga

hvala, batalih ga i ja, već dobrih 5 dana neće nijedan swap da mi prođe. kako ga ubacim, tako nestane sledeći put kad uđem, što timski što javni req, i na kompu i na telefonu

čak drugar jedan imao upravo 2 sličice koje mi falile (kod vas niko po onim listama) i i dalje isto tera

 

elem jbg, bio je penal rekao bih, em ga je Benatija uzjahao em loptu nije pipnuo, takođe, Bufon je ušao u kontakt sa sudijom prema tome.. a pitaj boga šta mu sve iznapsovao, mislio sam da će da ga nabode posle kartona. Iskov poništen gol me podsetio na Mijatovićev '98, samo što se tad nije odbila od golmana, a i nije sviran ofsajd :bigblue:

 

ostane mi nešto sitno na računu i mislim se, ajd da probam, šta me košta.. računao sam da mogu kao Roma preslikano

30223591_1806804606282694_2041769566_o.png?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeFZS8t6M_yjVHoa825Sk559pfH6aSrMd9Ex7WNIz_DsJDbR24VmlFKQW7NIB_AHrmz0qLyKWNwumhdCH__Kj2zvR2J2iLNmmccinnFvWY1Vug&oh=21365d39cb98fb1d7f65942b492381ea&oe=5AD1AA2E

a krene Bajern iz X i prvi put posle 4 godine ne daju gol kući :haha: em se iznašutirali u drugom, još je Vagner pao u 16 u nekom 92. minutu, doduše nisam video situaciju

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...