Jump to content

2013.11.29. *SKC, Beograd* Zabranjeno pušenje


Runner

Recommended Posts

Naslov sve kaže, Zabranjeno pušenje u SKCu, na Dan (bivše) republike, 29. novembra.

 

Ulaznice su u prodaji od petka, 25. oktobra po ceni od 1.000 din, i toliko će koštati do 17. novembra kada cena raste na 1.200. Na dan koncerta, koštaće 1.400 dinara. Karte se prodaju u Felix Shopu i na blagajni SKC-a.

 

http://www.mondo.rs/...ke-u-SKC-u.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

SKC pun k'o sibica, prema evidenciji drugara sa kojim sam bio odsvirali 29 pjesama, trajalo ukupno 2h i 44 min, prvo jedan bis od 4 pjesme, onda ljudi krenuli da se razilaze, krenula muzika sa razglasa, upalila se svjetla, ja stojim na standu da uzmem jaknu, kad ono se ponovo vracaju na bis i sviraju "Strazu pored Prizrena"! :rockdevil: Jebem ti zivot, uzmem jaknu i vratim se brzo nazad da ispratim pjesmu koju bih 'ladno stavio u domaci top 10 svih vremena!

 

Jbt, nakon dvije godine pauze i onih koncerata Iced Earth i HammerFall, ponovo sam bio u velikoj sali SKCa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potpuno neplanirano zavrsio na koncertu sinoc. Nisam uspeo da nahvatam nikog za druzenje, pa reko', sto da ne vidim ZP, nisam od cca. 2011 :]

 

I nisam zazalio, gledao sam skoro kod nas bodome, te neke leprose i orphanede, i sva tri, pa i sire, mi ni prineti svirci od sinoc. Kako rece covek gore, 160ak minuta vozanja (u pravi si i za broj pesama :]), odlicna lista. Od rariteta izvadili Abida, Murgu i jebenu Necu da Budem Svabo, samo to kada je krenulo na startu pomislih u sebi "Kako bih se jebeno zajebao da nisam dosao veceras". A da, i 12h bila :D

Sto se tice novog albuma, iako je bila promocija istog, tek 2 pesme, podrzavam :haha: Sa prosla dva nijedna, podrska takodje. Atmosfera super da superije tesko da moze, svirka odlicna, bas mi je drago sto mogu da kazem da sam gledao isti bend (sa naglaskom na BEND) 4x, s obzirom da vec dugo teraju sa ovom postavom.

 

Jedini minus mi je onaj video-bim iza njih. OK, na trenutke jeste interesantno bilo, ali mi samo u principu odvracalo paznju, i ne znam sto moraju i oni da se teraju na te moderne fore. Neka ga to bendovima koji se raspadaju, od ZPa mi to ne treba, 'ocu nostalgiju da osetm kroz muziku, a ne gledajuci crno-bele slike i petokraku. Suvisno je.

 

I da, apsolutni vrh koncerta je bio bis. Isto sam i ja vec presao da cekam jaknu i onako blago razocarano razmisljao kako nije bilo najbolje pesme...kad eto njih sa upaljenim svetlima sviraju najbolju pesmu! :rockdevil: Posle toga nije imalo sta da se kaze, kraj svega. Vrhunac dostignut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...