Jump to content

2014.11.23. *Dom omladine, Beograd* Valkyrja, Nominon, Krater, Altum Atramentum, Svartgren


Recommended Posts

Ma naravno da je iz zajebancije, nego mi se lepo uklopilo da pomenem :D

Da stvarno je malo ljudi bilo, ali ono dobro je da je i ovaj broj dosao.

 

Kumodraski Vole,jesi li ti pravio sutku sa tvojim ortacima napred? :)

 

Srdalande,hvala na druzenje,Black Metal Reings Supreme. :)

 

Svirka je bila super,Valkyrja jesu kopirali dosta Watain,ali su navezbani,energicni,setlista se sastojala bas od najjacih pesama. :) Nominom,sta reci za kult UG Svedske scene,ljudi su pokidali. Pohvalicu i Altum Atramentum,iako nas je svega 10 -tak gledalo njih pristojno su pokazali sta znaju,vrlo fino,podsete me malo na Winterfylleth.

 

Al sta reci za Svartgren,mislim nemam komentrar,nove pesme ne da zvuce dobro,ma ono je jeza. Jedva cekam novi album,svaka cast Aci na ekipi,muzicari na nivou pa su uspeli da prenesu i na binu jacinu pesama,oseca se prosto kako je utegnuto i jako. :)

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pevač iz Nominona bio mrtav pijan, koliko sam uspeo da vidim :haha:

 

super svirka bila, nisam ušao dok su Švabe svirale, jer sam ih čuo pre nekih mesec dana i krajnje mi dosadno bilo

Nominon sabili (zbog njih sam najviše i došao), Valkyrja isto odlična

 

i nabijem na kurac srpske internet metalce (i metalce generalno)

jeste cena karte bila možda malo veća, ali 35 karata je prevelika sramota

Share this post


Link to post
Share on other sites

A čekaj, ko sluša ove bendove? Ja sam lično Valkyrju provrteo ono kad je trebalo da budu nekome predgrupa, možda Marduk/Vader, Nominon nekad možda pustio jedan album.

 

Jeste sve to lepo i super, ali uzmeš u obzir ekonomsku situaciju, pa onda odstraniš 95% metalaca koji znaju samo glavnih 20 bendova u metalu i Sabaton, i ko će da dođe na koncert? Ni od nas pacijenata što udaraju refreš na temama o novitetima ne možeš da očekuješ da budemo fanovi ovih bendova i svi dođemo na ovakav događaj. Respect za trud organizatora i za ekipu koja je došla, ali nažalost nije bilo realno da bude dobra posećenost.

Edited by Demon Seed
  • Upvote 5
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A čekaj, ko sluša ove bendove? Ja sam lično Valkyrju provrteo ono kad je trebalo da budu nekome predgrupa, možda Marduk/Vader, Nominon nekad možda pustio jedan album.

 

Jeste sve to lepo i super, ali uzmeš u obzir ekonomsku situaciju, pa onda odstraniš 95% metalaca koji znaju samo glavnih 20 bendova u metalu i Sabaton, i ko će da dođe na koncert? Ni od nas pacijenata što udaraju refreš na temama o novitetima ne možeš da očekuješ da budemo fanovi ovih bendova i svi dođemo na ovakav događaj. Respect za trud organizatora i za ekipu koja je došla, ali nažalost nije bilo realno da bude dobra posećenost.

 

tačno tako. bendovi nisu mnogo poznati u Srbiji, a sa druge strane 1200/1600 nije naivna cena za današnje uslove, tj. teško da bi neko ko nije fan ovih bendova bio u fazonu "pa dobro, ko ga jebe, idem na svirku da ih ispoštujem".

 

malo je skupo bilo za takve sportove ipak ali jebi ga sad, dobro je da se i održalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeli siguran taj broj? Ja sam bas posle Valkirije prebrojao nekih 27..

@sarma pa kao nesto smo pokusali, ako si ti baja sa bradicom onda sam se odgurnuo od tebe xD toliko o akciji..

 

A jesam. :) Ma jbg,vi krenuste pa se zavrsilo brzo. :D Jeste bilo 35 karata,plus Kozeljnik,Glad i ostali Rakicevi ortaci. No meni bilo super,ispricah se sa ljudima i tako.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...