Jump to content

tema za pedere i dukatlije (random)


KRANG

Recommended Posts

mnogo zajebano pitanje..

 

samo, ja bih zajebao ta istorijski značajna sranja kao bark ps. i tortoise i stavio ovo novo sranje..

pa ako mu se svidi ovo savremeno može i sam da kopa..

 

od gybe - lift yr skinny fists

od eits - the earth is not..

od mogwai - young team.. ili još bolje mr beast, iako je objektivno možda malo slabiji.

 

i stavi one slušljive i zanimljive stvari kao red sparowes.. mono - walking cloud...

65 days novi, naravno.

 

da ne serem sad previše oko ovih skandi/francuskih itd. bendova.. (koji su SVI GENIJALNI mhihi.gif )

 

 

---------

edit: za one sa dobrim netom, nađoh megaupload thread sa last.fm post rock grupe, tj njihovog foruma:

 

http://www.last.fm/group/AFTER%2BTHE%2BPOS...rum/164/_/53552

 

ima finih stvari.

baš.

 

edit2: u stvari, ovo je najbolji link ikada ostavljen na ovom forumu. laugh.gif

Edited by KRANG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kente, slowdiveru, oduševiste me. Respect!

A je l možda znate s kim će biti taj Trouble? Je l s Eric Wagnerom ili nekim drugim članom?

 

(btw. Kente, to sam ja Agart, čisto da se i ti možda ne pozbunjuješ icon_mrgreen.gif )

Agarthe, izgnanice! Spremi mi pitanja, leba ti! Trebalo bi sa Ericom da bude, barem cu insistirati... Jesi li slusao novi album? Ne znam ni da li se pojavio... Posle jos St. Vitus da odradimo i da zatvorimo doom sekciju icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

znao sam icon_smile.gif

 

kratko.. sranje no.gif

imaš drugi deo? kažu da ima i drugi deo..

 

----

@slo-d: onaj isis koncert sa yousendit je fenomenalan. ozbiljno.

slika je do jaja, ima 5-6 kamera i sve su kristalno jasne. zvuk je malko loš, ali ne smeta.

wub.gif za tebe

kad da ti dam to sranje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeah za koncert.

 

zvuk nije malko losh nego je propast. ko da sviraju u klubu a ti stojis napolju i slusas kroz zatvorena vrata.

 

ne kapiram zasto, kad su uposlili tonu kamera mogli su i za zvuk da se bolje iscimaju.

 

ali avaj...

 

ekstra sam zadovoljan orangelistening.gif

 

 

drugi deo se taj bas tesko nalazi... ovog prvog ima na netu jos od novembra kazu upuceni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Agarthe, izgnanice! Spremi mi pitanja, leba ti! Trebalo bi sa Ericom da bude, barem cu insistirati... Jesi li slusao novi album? Ne znam ni da li se pojavio... Posle jos St. Vitus da odradimo i da zatvorimo doom sekciju icon_smile.gif

Ma nema nikakvih problema, iskuckaću pitanja za Trouble sa velikim guštom. icon_cool.gif Novi album im valjda izlazi u martu za Century Mediu, kako bar piše na Trouble sajtu. Poslaću ti pitanja sutra ili prekosutra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, zove se Simple Mind Condition valjda... Izasao je i DVD u january - Trouble Live In Stockholm, a uskoro ce i reizdanja Psalm 9 i The Skull, pa i to moze da bude neko od pitanja icon_smile.gif Nisam siguran da li je Century Media ili Escapi... Mozda je album za CM, a DVD za Escapi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...