Jump to content

tema za pedere i dukatlije (random)


KRANG

Recommended Posts

haha,i to od tebe diveru koji nalazis smisao u merzbow-bondage-lekcijama i acid kawabata-tata trubadurima ccc icon_wink.gif

 

 

 

user posted image

ja njega nikada nisam dizao u nebesa, samo mi je ekstremno drago da takav lik postoji. nijedan njegov album nisam preslusao od pocetka do kraja icon_smile.gif (osim maldoror-a, ali mislim da taj collaboration nije uspeo kako je mogao da uspe), ali imam huge respect za to sto radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

apropo slusanja mjuze sa ukljucenim kompom, jebiga, profesija mi nalaze da ne smem da ga iskljucim ni na pola sata icon_smile.gif, ali sada imam i-pod koji je promenio dosta stvari. laugh.gif inace, izvodjace sa kranky&strange attractor&temporary residance&(jos neki) gotovo nikada ne slusam sa ukljucenim kompom, jer je to nemoguce... slo-d, bas za kompom muziku i slusam ucima, jer su mi oci i mozak zauzeti biggrin.gif

 

ja se ne secam da sam ovde davao dosta propsa iz pr sfere... cesto zadrzim za sebe odusevljenje odredjenim bendom (ili to iznesem na nekom drugom forumu icon_smile.gif ), bas da ne bih gusio i stvorio pogresnu sliku kako svaki bend valja odatle. ok, s vremena na vreme kazem da su magyar posse, sweek ili god is an astrounaut vrhunski (genijalni ne koristim cesto), ali daleko od toga da ne postoji filter. stvar je u tome sto lose bednove ne pominjemo ovde (a niste ni svesni koliko ih ima), pa se stekne takav utisak. (ne)zasluzenih negativnih kritika ima koliko hocete, BR slabo brale ti citas te tvoje webzinove...

 

jack rose, odgovor na tvoj esej bi sadrzavao desetak strana... bolje da ti to prepricam uz pivo. icon_smile.gif poenta ima smisla, ali ne pije vodu.

 

uzgred, nijedan post-rock bend iz danske nije nista drugo do cisto sranje. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

eh to je jos jedna ljubavna prica koju ce kentoje da ispropoveda uz pivo (disintegration loops 5 radni naziv biggrin.gif);naravno lepekoke + mozak + ali ga jedva cuje sta prica u dolaru(i ne zbog kripticnosti,avangUardnosti tih genijalnih sadrzaja);evo ga ovde body/slim,sada se zove "odlichan" icon_smile.gif,i dalje boravi par "redovnih" ludaka na njemu a mogao bi za promenu neko i da posti

elem,ovde

Edited by jack rose

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel' smem ja nesto da kazem iako me niko nije nista pitao icon_smile.gif

mislim da ste ostro uleteli u diskusiju jer sto se mene tice svima vama verujem gotovo podjednako, ne znam da li sam ikada bio tesko razocaran

recimo na elektroniku generalno nikaDA nisam obracao previse paznje dok mi danilo nije dao neke stvari i zakacio sam se

krang je preslusao vise pr albuma nego sto cu ja mozda preslusati albuma ukupno za ceo zivot, pa, iskristalise ti se osecaj za kvalitet nekako iz te kolicine

sve u svemu za 90% albuma bi se svi vi manje vise slozili oko kvaliteta istog a posto su ukusi prilicno slicni znam da ne bih mogao da se pozalim nesto puno

hip hop nikada nisam slusao niti me interesuje pa to necu ni da komentarisem a ovo ostalo ne secam se nesto da je bilo vecih razmimoilaZENja u misljenju

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha.. nisam sigurno. možda samo odajem takav (lažni) utisak.. icon_smile.gif

 

a ovo oko mog ushićenja na ovim stranicama:

 

br sere.. ta recenzija koju sam linkovao je bend koji mi je ON preporučio.. laugh.gif

pa sam mu ostavio recenziju da vidi.. a on je nahvalio još više nego u toj recenziji.. "tool meets isis itd.."

posle dođe i kenja kako su je prehvalili. c'mon icon_rolleyes.gif

i ja sam mislio da vi volite to što ja postujem te recenzije. icon_cry.gif

 

verujte da je to samo mali deo onoga što preslušam i stvarno se trudim da filtriram ono naj, naj, najbolje (hahah laugh.gif )

 

@jack rose: poradi na sintaksi.. zajebano je čitati to.. ipak je ovo forum, izražavaj se efektnije i zajebi pseudointelektualizme, niko ne želi da čita rečenicu 5 minuta da bi je shvatio. icon_smile.gif

(dobronamerna primedba)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ kerrang

 

take it or leave it.ja tako pisem na forumima.zajebao sintaksu.

kazu pretvorio sam se u muziku koju slusam.losing my religion.

o koncentracija pseudointelektualizama i crap-talka bi ovde trebalo da bude najveca zar ne pa sam uzeo da se niko nece ljutiti.

ako gresim,postovace onda samo slikem-kliknem i copy/paste recenzije groznih danskih postrokera (izuzev zaboravljenih efterklang ofkorz icon_mrtav.gif)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

krang brachala nisam rekao nista o nekoj recenziji iskljucivo vec sam mislio uopste.

 

ne izvlacim zakljucak samo iz recenzija koje ti ostavljas ovde (volim sto ostavljas rcenzije, nemoj biti na kraj srca. volim te.) nego procitam jos tonu recenzija bendova koje iskopam na amazon ili mp3.com ili gdegod i sad govorim o tome kako ne postoje pljuvacke recenzije za bendove tog novog skandinavskog talasa. bio to neki elektro jazz ili post rok ili neka kejdzovska minimala svi hvale ta sranja. ne mogu da verujem da je sve do jaja i da gomila ljudi jase taj talas slusajuci sve te bendove i verujuci da su do jaja (ne mogu da kazem da nisu jer ih nisam sve preslusao ali zakon verovatnoce govori da ne mogu svi biti do jaja).

 

i dalje stojim iz toga da se ljudi boje da ce ispasti glupi ako im se ne svidi elegicna muzika iz skandinavije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest حسين
@ kerrang

 

take it or leave it.ja tako pisem na forumima.zajebao sintaksu.

kazu pretvorio sam se u muziku koju slusam.losing my religion.

o koncentracija pseudointelektualizama i crap-talka bi ovde trebalo da bude najveca zar ne pa sam uzeo da se niko nece ljutiti.

ako gresim,postovace onda samo slikem-kliknem i copy/paste recenzije groznih danskih postrokera (izuzev zaboravljenih efterklang ofkorz icon_mrtav.gif)

Možda ima problem ? icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam na koliko "malo" mislis kada se radi o kejdzu. covek je snimio zilijardu svega i svacega tako da se ni ne usudjujem da pricam o njegovoj muzici u celini.

 

mada, sve sto sam ja cuo (a birao sam sta cu da cujem random metodom) sadrzi vise tisine nego neceg drugog (u najboljem slucaju 50% zvuka).

slusao sam i dva cda na kom cita pesme s nekim ortakom ali sam se smorio od toga (mada ima nekih finih dronova u pauzama icon_smile.gif).

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim na chist minimalizam kod kejdza uopshte. chovek se dao u aleatoriku shto nema uvek veze samo sa minimalizmom, ako su mi uopshte josh uvek svi ti pojmovi sasvim jasni.... uglavnom, ima odlichnog minimalizma iz malko kasnijeg vremena i to je definitivno dobro ako upadnesh u fazon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi prenosimo 0 bodova, ali teoretski mozemo do medalje...Ako dobijemo sve tri u drugom krugu, ukljucujuci Hrvatsku.Ako nista to treba dobiti, reputacije radi...

 

 

Ali nema veze tu je [ADVANCE] The Ladies - They Mean Us [2006/Temporary Residence/LAME/aps] KRANG dobra preporuka!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...