Jump to content

tema za pedere i dukatlije (random)


KRANG

Recommended Posts

KranZHe, sutra kod mene mozes da dobijesh chaja .. ne zelim da mi se cepas ovde u novoj sobi a jos manje da mi se valjas !!! Teo sam da qpim piva al kad cujem kaki si bizgov kad popijes pitam se da li chaja da ti sqvam !!! Mislim da ce biti kojekakvih pizdarija za tvoje ushi ... ponesi neki prazan CD, pa se vidmo ................ uf .. joj dolazi mi choek josh jedan oko 8 da rezemo nesto ... svrni i malo ranije ako mozes .........

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma mogu.. sve jedno kad.. čujemo se sutra da se dogovorimo za koncert.

 

pazi ovo: imam 2 deblje jakne.. prvu sam upropastio načisto i bacio (vidi post gore)

a drugu: idem ja sa faxa niz bulevar i vidim 12icu kako skreće kod vuka.. krenem da trčim prema pravnom, da je stignem, i izađem na tramvajske šine (ispred tramvaja).. trčim tako jedno 20 metara, a onda se spotaknem o nešto i padnem u ogromnu prljavu baru.

za malo me tramvaj nije ubio.. posle sam se zavukao u neki prolaz da se očistim i morao da čekam sledeći tramvaj.

i opet sam bio kao svinja prljav.

 

užas.

 

sutra moram jaknu da perem, nemam šta da obučem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja jaknu viska al slobodno povedi devojku i jos nekog ortaka ... u moje jakne staje 3je ljudi bez frke icon_smile.gif Samo nek si ti nama ziv i zdrav a za jaknu cemo lako (u sta je gledo tramvajdzija kad te je omashio mrred.gif )

 

Chujemo se sutra, pa se vidimo predvecher ... a onda pravac AustroBugraska da podrzimo ove Cukiceve pulene icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Into_The_Moat-The_Design-Promo-2005-AMRC

 

Ovo ce da se slusa !!!! Lazare mislim da bi se tebi svidelo ... avantgUarda, growl, vristanje, mnogo basiranja i progresive, megamix svih muzickih zanrova .... nzaci DO JAJA !!! Mada mislim da ce se svideti i ostalim posetiocima ovog foruma ... ja sam vise klasican metalac, al mi se ovo svidja icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sinoć je azal zadao najveći udarac srpskoj metal sceni od kada ova postoji.. mhihi.gif

respect!!!!

 

samo da ste videli neke face u publici..

neki su stajali, neki su kao igrali, ali svi su bili totalno zatečeni i zbunjeni.

ko je ovo propustio, kajaće se do kraja života icon_smile.gif

šteta što nije bilo kamere

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...