Jump to content

tema za pedere i dukatlije (random)


KRANG

Recommended Posts

haha, a ja sam našao bend "KRANG"

 

album "how!"

(edit: znam da je neko (valjda tompa) pominjao bend krang koji svira neki melodeath.. nije to u pitanju.)

 

ali, sigurno je neko sranje.. ko bi bendu dao tako glup naziv?

Edited by KRANG

Share this post


Link to post
Share on other sites

"If I had hands, I'd cover my ears, if I had 'em!"

"I hate turtles, I despise turtles, and I'm not too fond of computers either!"

Shredder: "Always one step ahead of me, aren't you, Krang?" Krang: "Yes, and that's not easy for someone with no feet."

"I'd have been better off hiring street mimes. At least they know when to shut up!"

"By the way, in case you have any ideas about turning the creature against me, remember that I too have a remote control more powerful than yours! Mine works the TV, the VCR, and the stereo."

"Every day, the same boring images! Maybe I should think about subscribing to cable."

Shredder: "That's quite a brain you've got, Krang!" Krang: "Of course it is; it's all I've got."

Shredder: "As soon as we finish off Splinter and the Turtles, our job will be done!" Krang: "And then, we will go into reruns! I guess."

"Excellent work, Traag! I'm going to pin a medal on you as soon as I get a pair of hands!"

"Infernal technical difficulties! And just when this show was getting interesting!"

Shredder: "I know where this is. On the grounds of a small carnival!" Krang: "Splendid! Then that is where you shall go!" Shredder: "To a carnival?" Krang: "Yes, You'll fit in quite well with all the other freaks!!"

 

A ono sto Wikipedia ima da kaze o bendu Krang je

Krang is the name of a Dutch band, with lead singer Andre Manuel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sunnO))) je recima nemoguce opisati. mislim da su imali 12 gitarskih pojacala i 2 bas, "gostovao" atilla iz mayhema u nekim pesmama, a oni bili naravno u odorama.

 

wall of sound je neopisiv, rasterali su sve ljude za 5 minuta, ne moze da se izdrzi ako nemate tri kila cepica u usima.

hahaha svper se vi provodite tamo

 

malo manje pijte da biste vise toga zapamtili biggrin.gif

 

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

video sam o malley-a sa zenom i semplerguy-om, ali ne smem da mu pridjem.

 

 

Perceptionists daleko najbolji nastup do sad...iz repovali 45 minuta vise neko sto su trebali....a u te se i racuna 30 minuta jebeno zajebanog fresstyle-a.

 

Pricacu detalje (BodyR-u, ne ostalima) kad budem stigao u BG.

 

Cujemo Black Sabbath iz media campa i sad su upravo odsvirali medley svake dobre pesme....mislim da cu da preskocim i da odem na rakiju....ali...evo ga...Sabbath Bloody Sabbath...mozda i ostanem malo...to je ipak jedna vrlo bitna grupa mog zivota.

 

poz gejevi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

upravo sam ispratio sestru u Shpaniju ali josh bolja stvar, otishla je sa Divchevim sinom...

i stojimo tako Divac i ja i chekamo da bus krene... i chekamo... i chekamo... i onda ja popizdim i krenem da kenjam neshto o svachemu(naravno)...

neko vreme sam u sebi mislio 'jebote, pa nije on toliko visok!' ili 'nisam ja toliko nizak!', al sam onda provalio da je chovek zamalo pa napravio shpagu tu ispred srkve Sv. Marka...

svaki put kad mi je bilo neprijatno spushtao sam pogled i zahvatao ta peraja dole... pokushavao sam, veoma lagano, da svoje gay sandale broja 47 shto vishe priblizim i uporedim ali taman da se i to dogodi, onaj bus krene Divac i ja se preshaltujemo na mahanje...

onda sam ja unisho u svoga dzipa, a Divac u svoga mercedesa i svako je otisho na svoju stranu... Divac u Lakerse (mozda), ja na yumetal (fix)...

eto tako je to bilo... eto tako je proteklo jutro tokom kojeg sam tri puta nasmejao Divca...

 

icon_cry.gif :setno:

 

ostaje zal.. zaboravio sam da ga pitam da mi nabavi kartu za Djordjevicev oproshtaj... sve su rasprodate...

wallbash.gif

Edited by Out Of Time

Share this post


Link to post
Share on other sites

hoće li biti prenos na tv-u?

(mislim na đorđevićev oproštaj)

 

--

u, kakvu sam albumčinu skinuo sad!!!

 

Ataraxie - Slow Transcending Agony

 

francuski doom/death na tragu evoken/SoD/diSEMBOWELMENT.

ne baš preterano originalno, ali izvedeno vrhunski!

heavy as fuck!

vrh vrhova doom/deatha ove godine

Share this post


Link to post
Share on other sites

apeirone, ima li novog mizara u radnjama u srbiji?

Moguce, ako postoje radnje koje drze Dallas Records diskove. Zasto mislis da ja imam original?

 

Posto je ova tema za sve i svasta:

 

@ Ajsha69 - ponekad bi mogla ocistiti inbox icon_smile.gif

 

 

 

 

A ovaj DVD Rezac me i dalje zajebava... RAT!

Share this post


Link to post
Share on other sites

fuj. video sam bilbord na kome je raspala mrtvačka ruka koja viri iz zemlje, a ispod piše nešto kao: "srebrenica 1995 - 2005.. da vidiš, da znaš, da pamtiš"

 

slika je odvratna.

 

i nalazi se se u sred grada.

 

kako bih slatko jebao mater toj budali koja je to dozvolila.

stvarno me nervira ovo u zadnje vreme.

jebala ih srebrenica.. ne mora meni niko na nos to da nabija. wallbash.gif

Edited by KRANG

Share this post


Link to post
Share on other sites

neshvatljiva poruka/reklama/sta li je vec ???

 

 

verovatno bi obraz trebali ponovo kamenovati b92 i sonju biserko ili neka slicna akcija...

 

 

samo zbog ovakvih momenata treba izmisliti ultra-desnicare a po okoncanju "radova" ih ukidati kao organizovane jedinke icon_smile.gif

 

 

 

poz

Edited by BodyRemover

Share this post


Link to post
Share on other sites

ej lestrejte, kad su oni?

sad je black eyed peas?

hoće uopšte biti prenos floyda danas?

 

--

@BR: haha

ma ne trebaju nam ultradesničari, a ni ova bagra koja pokušava (ne znam iz kojih interesa) da nama nametne nekakvu krivicu?

za šo bih se ja osećao krivim zbog srebrenice?

kakve ja veze imam sa tim..

eto zašto su srbi najgori narod.. s jedne strane imate kretene koji nose karadžićeve majce, a s druge su kreteni koji idu i kenjaju o srebrenici.

a mi moramo sve to gledamo/slušamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...